جمعه، ۲۷ تیر ۹۹ - ۰۳:۰۲
تتو هوشمند گوگل

تتو هوشمند گوگل می تواند بدن استان را به یک تاچ پد تبدیل کند. بنظر می رسد که آینده از آنچه که فکر…

تتو هوشمند گوگل می تواند بدن استان را به یک تاچ پد تبدیل کند. بنظر می رسد که آینده از آنچه که فکر می کردیم زودتر فرا رسیده است. در ادامه با کاربردهای آن بیشتر آشنا می شوید.

گوگل در حال آزمایش یک تتو هوشمند برچسبی است که بدن را به یک ” تاچ‌پد”( Touchpad) تبدیل می‌کند.گوگل در حال آزمایش یک تتو هوشمند است که پوست را به “تاچ‌ پد” و عینک هولوگرافی تبدیل می‌کند که می‌تواند با گوشی هماهنگ شود.

بخش‌های آزمایشی در گوگل در حال کار روی نسل بعدی فناوری‌های پوشیدنی هستند.این غول فناوری در حال سرمایه‌گذاری‌های بزرگ و تحقیق روی ساخت دستگاه‌های پوشیدنی است.

یکی از این فناوری‌های پوشیدنی تتو هوشمند و جدیدی است که پوست کاربر را به طور موقت به یک صفحه لمسی تبدیل می‌کند.این فناوری، ” اسکین‌مارکز”( SkinMarks) نام دارد و توسط محققان گوگل و دانشگاه ” زارلاند “( Saarland) آلمان توسعه داده شده است.

تتو هوشمند گوگل

تتو هوشمند گوگل

در این فناوری از یک پچ کوچک استفاده می‌شود که مجهز به چند حسگر است.”اسکین‌مارکز” از یک جوهر رسانا استفاده می‌کند که روی کاغذ کاغذ تتو چاپ می‌شود و سپس روی بند انگشت و انگست اعمال می‌شود.

زمانی‌که این تتو هوشمند روی پوست قرار گرفت، پچ می‌تواند حرکات معمولی کاربر را در نمایشگر یک گوشی هوشمند بخواند.مزایای استفاده از یک حسگر که به روی پوست فرد قرار می‌گیرد،این است که تجربه طبیعی‌تری را خلق می‌کند.

خم شدن و فشردن دست فرد غریزی‌تر است و می‌تواند ارتباط بین فناوری را آسان‌تر کند.گوگل نیز مانند دیگر شرکت‌های فناوری در تلاش برای توسعه عینک‌های واقعیت افزوده است که با گوشی‌های اندورید همگام سازی شوند.

لنزهای هولوگرافیک هنگام دریافت اعلان با استفاده از سیگنال‌های کدگذاری شده با رنگ‌ها، کاربران را آگاه می‌سازند. سیگنال‌هایی مانند مسیریابی، ایمیل و اعلان تقویم که هر کدام رنگ خاص خود را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.