دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۳

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، این حمله قبل از ساعت  09:00 روز جمعه در زمین های جنگلی در نزدیکی رودخانه ای در…

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، این حمله قبل از ساعت  09:00 روز جمعه در زمین های جنگلی در نزدیکی رودخانه ای در جنوب انگلستان رخ داده است .
 
به گفته پلیس برکشایر دختر نوجوان مورد تجاوز گروهی قرارگرفته و توسط  پلیس بزرگراه در حالی که عریان در کنار جاده فرار می‌کرد، نجات یافت.
 
در پی بررسی کارآگاهان پس از نجات قربانی مشخص شد، این قربانی 17 ساله  در حالی که  پیاده به سمت رودخانه می‌رفت ، توسط گروهی افراد شرور ربوده شده و در وسط جنگل مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرد.
 
کارآگاهان متجاوزان را از روی نقشه ها و شماره پلاک ماشین شناسایی و موفق به دستگیری 5 تن از آنها در نزدیکی رودخانه ای به نام جشن شدند.
 
کارآگاه بازرس نیکولا هاردلی گفت : ما هنوز نتوانستیم جزئیات بیشتر این حادثه را به دلیل شرایط روحی بد این قربانی و رسیدن به یک تصویر کامل از آنچه اتفاق افتاده است، برسیم. اما چیزی که ما میدانیم این است که این حادثه در یک منطقه پوشیده شده از درخت بوده و توسط چند تن از مردان مورد تجاوز قرار گرفته است. 

گفتنی است مردم انگلستان از نا امنی در شهر‌هایشان خشمگین شده اند و از دست پلیس نیز کاری ساخته نیست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *