دوشنبه، ۲۵ مرداد ۹۵ - ۰۴:۴۶
گوشی ال‌جی V20

فناوری Quad DAC باعث می‌شود وقتی شما از هدفون استفاده می‌کنید، صدای واضح و شفافی نزدیک به صدای واقعی و زنده اطراف بشنوید….

فناوری Quad DAC باعث می‌شود وقتی شما از هدفون استفاده می‌کنید، صدای واضح و شفافی نزدیک به صدای واقعی و زنده اطراف بشنوید. این صدا بسیار بهتر از صدایی است که  DACهای قبلی تولید می‌کردند، زیرا می‌تواند صداهای مزاحم اطراف را تا ۵۰ درصد کاهش دهد. ویدئوهایی که با V20 گرفته می‌شوند می‌توانند صدای غرش امواج در ساحل و یا مکالمه دو نفر در یک محیط پر سرو صدا را به راحتی ضبط کنند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

ال‌جی الکترونیکس اعلام کرد ال‌جی V20به‌عنوان تلفن هوشمند و پرچمدار آینده‌اش، اولین تلفن هوشمندی خواهد بود که قابلیت صدای   Quad DAC (مبدل دیجیتال به انالوگ) های-فای ۳۲ بیت دارد و برای اولین بار تجربه صدای بی‌نظیری را برای موبایل به ارمغان می‌آورد.

ال‌جی با همکاری نزدیک با شرکت ESS Technology، که یک مجموعه پیشگام در تولید دستگاه‌های صوتی و صدای آنالوگ باکیفیت است، اطمینان می‌دهد که Quad DAC بهترین تجربه صدا را برای کاربران ال‌جی V20 به ارمغان می‌آورد. Quad DAC  محور اصلی بسیاری از قابلیت‌های چندرسانه‌ای پیشرفته‌ای است که در ال‌جی V20 گنجانده شده است. ESS Technology قبلاً در مدل قبلی V20  یعنی ال‌جیV10، صدای DAC های-فای ۳۲ بیت را ارائه کرده بود.

گوشی ال‌جی V20

گوشی ال‌جی V20

رئیس و مدیرعامل شرکت ارتباطات موبایل ال‌جی الکترونیکس در این خصوص می گوید:

با رشد فناوری تلفن‌های هوشمند، شاهد آن هستیم که هر روز مشتریان بیشتری به دنبال چیزهایی فراتر از پردازنده پرسرعت و نمایشگر بزرگ در تلفن همراهشان هستند. با حرکت صنعت به سوی ارائه محتوا‌های مختلف چندرسانه‌ای، کیفیت صدای بهتر جهشی  طبیعی برای یک تلفن همراه هوشمند است. ما از ادامه این همکاری درازمدت با ESS بسیار خشنودیم و بهترین صدا را به کاربران ال‌جی V20 هدیه خواهیم داد.

گوشی ال‌جی V20

گوشی ال‌جی V20

در این میان رابرت بلِیر، رئیس و مدیر ارشد اجرایی ESS Technology گفته:

که ما از ارائه فناوری Quad DAC در V20، جدیدترین تلفن هوشمند و پرچمدار ال‌جی برای مشتریانی که بهترین تجربه رسانه را می‌خواهند، بی‌نهایت هیجان‌زده‌ایم. وجود Quad DAC در V20، به عنوان یک فناوری که معمولاً در تجهیزات صوتی پیشرفته موجود است، باعث می‌شود کاربران حس کنند یک سیستم سینمای خانگی حرفه‌ای در تلفن هوشمند خود به همراه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.