پنجشنبه، ۰۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۱۶

به گزارش خبرنگار مهر، در این آیین که با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پیرانشهر در محل این کانون برگزار شد…

به گزارش خبرنگار مهر، در این آیین که با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پیرانشهر در محل این کانون برگزار شد از آیدا پروانه، دریا آدمی مکری، مائده قریشی و سوما ممدوح که در مسابقه بین المللی نقاشی در کشور بلغارستان موفق به کسب عنوان شده بودند با اهدای جوایزی قدردانی شد.

مسابقات بین المللی بلغارستان 29 اسفندماه سال گذشته با موضوع سرزمین مادری من برگزار شد و این کودکان پیرانشهری توانسته بودند در این رقابتها عنوان نخست و دیپلم افتخار این مسابقات را کسب کنند.

فرماندار پیرانشهر در این مراسم اظهارداشت: معلمان و مربیان در پرورش استعدادهای ذاتی کودکان و نوجوانان وظیفه خطیر داشته و باید برای تربیت دانش آموزان براساس آموزه های دینی تلاش کنند.

اروج مجاهدی افزود: والدین و خانواده ها نیز باید زمینه مناسب برای موفقیت نونهالان همگام با مربیان فراهم سازند تا بدینوسیله استعدادهای نهفته آنها شکوفا شود.

وی با تقدیر از مربیان زحمتکش این کودکان و نوجوانان نیز گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان محل بسیار مناسبی است که فعالیتهای تربیتی، دینی، علمی و هنری برای کودکان از همان دوران کودکی در آن آغاز و نهادینه می شود.

در این مراسم همچنین پنج نفر دیگر از اعضای این کانون که در مسابقه دوسالانه هنری در بخش سفال و شعر و خاطره سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی موفق به دریافت لوح تقدیر شده بودند قدردانی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *