جمعه، ۰۹ آبان ۹۳ - ۰۸:۰۰

به گزارش خبرنگار مهر،مرحله سوم و پاياني رقابت‌های كشتي آزاد و فرنگي لیگ جایزه بزرگ باشگاه های کشور يادواره محمد مهدی يعقوبی قهرمان…

به گزارش خبرنگار مهر،مرحله سوم و پاياني رقابت‌های كشتي آزاد و فرنگي لیگ جایزه بزرگ باشگاه های کشور يادواره محمد مهدی يعقوبی قهرمان المپيك و جهان از روز پنجشنبه ۸ آبان ماه به مدت دو روز در سالن ابن سینا همدان در حال برگزاری است.

در این رقابت ها در رشته آزاد ۷ تیم و در رشته کشتی فرنگی نیز ۵ تیم در این مسابقات شرکت کرده‌اند.

در کشتی آزاد همدانی‌ها با دو تیم جوانان سحر و تیم بزرگسالان سحر در این مسابقات شرکت می‌کنند که در تیم جوانان مرتضی فرزین فر در وزن ۵۷ کلیوگرم، حسین شادی در وزن ۶۱ کیلوگرم، لطیف مومنی در وزن ۶۵ کیلوگرم، نیما الهی قادی در وزن ۷۰ کیلوگرم، عباس یزدانی، امیر غلامی در وزن ۷۴ کیلوگرم، دانیال شریعتی نیا در وزن ۸۶ کیلوگرم، رضا کشاورز در وزن ۹۷ کیلوگرم و مهدی گنبدانی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم حضور دارند.

کشتی همدان

همچنین در تیم بزرگسالان سحر محمدحسین سلطانی در وزن ۵۷ کیلوگرم، حسن مرادقلی در وزن ۶۱ کیلوگرم، سوسلان رومانوف، محمد یوسفی در وزن ۶۵ کیلوگرم، ختاگ تسابولوف، سعید داداش پور در وزن ۷۰ کیلوگرم، جعفر قاسمی در وزن ۷۴ کیلوگرم، علیرضا کریمی در وزن ۸۶ کیلوگرم، جمال میرزایی در وزن ۹۷ کیلوگرم و جعفر شمس ناتری در وزن ۱۲۰ کیلوگرم برای همدان کشتی می‌گیرند.

شورای اسلامی شهر البرز، گاز مازندران، گروه ساختمانی کفایتی خراسان، بیمه رازی و جهانبخت توفیق تهران نیز از دیگر تیم های شرکت کننده در رشته آزاد هستند.

در رشته فرنگی نیز ۵ تیم شهدای هفتم تیر تهران، پیام نور تهران، گروه جراحی پاستور اندیمشک، نفت مسجد سلیمان و صبای قم شرکت کرده اند.

کشتی همدان

تیم کشتی صنایع غذایی سحر همدان در ادامه مسابقات خود صبح امروز از سد تیم گاز مازندران گذشت از کشتی های مهم دیدار تیم های صنایع غذایی سحر و گاز مازندران  مسابقه وزن ۷۰ کیلوگرم بین حسن یزدانی قهرمانان جوانان جهان و ختاگ تسابولوف قهرمان مسابقات بزرگسالان جهان در تاشکند از روسیه بود که در تایم اول حریف روس با نتیجه ۱۰ بر ۲ از یزدانی پیش بود اما در پایان تایم دوم این یزدانی بود که با نتیجه ۱۹ بر ۱۰ از سد این کشتی گیر گذشت.

این تیم در مسابقه دوم خود برابر تیم بیمه رازی تهران که سرمربیگری آن بر عهده غلامرضا محمدی سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد ایران است با نتیجه سنگینی شکست خورد.

نتایج صبح روز پایانی کشتی آزاد:

صنایع غذایی سحر همدان ۱۹ – گاز مازندران ۱۴

شورای اسلامی شهر کرج ۳۱ – جوانان صنایع غذایی سحر همدان ۳

گروه ساختمانی کفایتی مشهد ۳۴ – جوانان صنایع غذایی سحر همدان ۳

بیمه رازی تهران ۲۹  – جهانبخت توفیق تهران ۳

شورای اسلامی شهر کرج ۲۲ – توفیق جهانبخت تهران ۱۳

صنایع غذایی سحر همدان ۷- بیمه رازی ۲۴

نتایج صبح روز پایانی کشتی فرنگی:

صبای قم ۱۱ – شهدای هفتم تیر تهران ۲۵

نفت مسجد سلیمان ۸- دانشگاه پیام نور تهران ۲۷

مرکز جراحی پاستور اندیمشک ۲۴ – دانشگاه پیام نور ۱۱

همچنین صبح امروز هیئت کشتی استان همدان از خبرنگاران ورزشی این شهر نیز تجلیل کرد.

در این مراسم علیرضا رضایی مدیر تیم‌های ملی فدراسیون کشتی، سیدعبدی افتخاری مدیرکل ورزش و جوانان همدان، امیر عفراتی مدیر حوزه معاونت پارلمانی وزارت ورزش و جوانان، دکتر علیزاده، عبدالله کاظمی‌روشن از پیشکسوتان کشتی و جلال صابریون‌ رئیس هیئت کشتی استان حضور داشتند و هدایای عوامل اجرایی و خبرنگاران را اهدا کردند.

کشتی همدان

در این مراسم از محمد رضا بهرامی صفت خبرنگار ورزشی مهر همدان نیز تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است امروز مرحله سوم و پاياني رقابت‌های كشتي آزاد و فرنگي لیگ جایزه بزرگ باشگاه های کشور يادواره محمد مهدی يعقوبی قهرمان المپيك و جهان در همدان به پایان می رسد.

همچنین سه تيم برتر اين رقابت ها در هر رشته آزاد و فرنگي مجوز حضور در جام باشگاه هاي جهان را كه نيمه اول آذرماه در ايران برگزار مي شود، ‌كسب مي كنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *