جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۱۱:۵۹

 وضعيت باشگاه پرسپوليس در عدم يارگيري مناسب و مشکلات با ملي‌پوشان و مسائل مالي اين روزها باعث ناراحتي هواداران اين تيم شده است،…

 وضعيت باشگاه پرسپوليس در عدم يارگيري مناسب و مشکلات با ملي‌پوشان و مسائل مالي اين روزها باعث ناراحتي هواداران اين تيم شده است، از طرفي عليرضا رحيمي سعي مي‌کند مشکلات را يکي پس از ديگري حل کند اما با موانع عجيبي مانند چهار قرارداد براي يک بازيکن از طلبکاران متعدد و قراردادهاي نجومي برخي بازيکنان مواجه شده است.

با توجه به تشديد اين مشکلات، تعدادي از اين هواداران ناراحت که همواره در چند روز گذشته در فضاهاي مجازي ناراحتي خود را نشان دادند امروز به باشگاه پرسپوليس رفتند. اين افراد که حدود بيست و پنج نفر بودند ناراحتي‌هاي خود را بابت مشکلات مالي، عدم جذب بازيکنان مناسب و اوضاع نابسامان باشگاه مطرح کردند و نگراني‌هاي خود را اعلام کردند.

آنها حتي معتقد بودند که بايد بستري آماده شود که بازيکنان ملي‌پوش در اين تيم بمانند و حتي نيم‌نگاهي هم به بازگشت علي کريمي داشتند.

در اين جلسه که در آن عليرضا رحيمي، محمد پنجعلي و خواجه‌وند سخنگوي باشگاه حضور داشتند نظرات هواداران را شنيدند و رحيمي نيز به آنها پاسخ داد و فقط اعلام کرد دوست ندارد از اين جلسه داخلي خبري بيرون برود اما در نهايت پس از صحبت‌هاي طرفين دو طرف به توافقات چندان مطلوبي نرسيدند و با همان وضعيت قبلي جلسه را ترک کردند.

 با وجود آنکه برخي مسئولان باشگاه مدعي هستند که توافقات خوبي بين اين هواداران و مسئولان باشگاه پرسپوليس شده ولي شواهد اين را نشان نمي‌داد اين در شرايطي است که امروز جمعه باشگاه پرسپوليس تعطيل بود اما با توجه به حضور اين هواداران مسئولان باشگاه نيز مجبور شدند تا درب باشگاه را باز کرده و جلسه را در طبقه اول برگزار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.