چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۱:۰۳

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله ˈغلامعلی نعیم آبادیˈ روز سه شنبه در دیدار با معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و…

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله ˈغلامعلی نعیم آبادیˈ روز سه شنبه در دیدار با معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه فرهنگ کار و اشتغال در کشور ما دچار مشکل است، اظهار داشت: امروز جوانان ایران اسلامی به امید پشت میزنشینی درس می خوانند در حالی که این جوانان باید به فکر تولید و کارآفرینی باشند.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیتهای ویژه هرمزگان برای اشتغالزایی و با انتقاد از معضل بیکاری در این استان با وجود داشتن ظرفیتهای بی نظیر صنعتی و تجاری، تصریح کرد: یکی از اولویتهای مهم در حوزه کار باید اشتغالزایی دائم و پایدار باشد و برنامه ریزی ها در این حوزه نیز باید در همین راستا صورت گیرد.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی نیز در این نشست با بیان این که، جایگاه این وزارتخانه بعد از ادغام چندین برابر افزایش یافته است، گفت: قبل از ادغام، هر یک از این سه وزارتخانه جایگاه مشخصی داشته اند که پس از ادغام آنها با یکدیگر شاهد تشکیل یک وزارتخانه راهبردی و استراتژیک شده ایم.

ˈسید محمدرضا موالی زادهˈ تصریح کرد: در حال حاضر چنانچه برشهای مختلفی به عنوان این وزارتخانه بزنیم درخواهیم یافت که این وزارتخانه یک مجموعه بزرگ فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، حمایتی، بیمه ای و برخی بخش های دیگر است.

وی با تاکید بر تلاش این وزارتخانه به منظور فرهنگسازی در خصوص انجام کار گروهی در میان اقشار مختلف جامعه، بیان داشت: اگر عدالت اجتماعی در جامعه بسط و گسترش یابد بسیاری از نابرابری ها کمتر و به تبع آن ایجاد اشتغال افزایش و رونق اقتصادی بوجود می آید.ک/3

7198/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.