دوشنبه، ۳۱ شهریور ۹۳ - ۰۲:۳۴

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: تا پایان سالجاری تقریباً اکثر واحدهای مسکن مهر تحویل داده می شوند. خلیل محبت خواه در گفت‌وگو…

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: تا پایان سالجاری تقریباً اکثر واحدهای مسکن مهر تحویل داده می شوند.

خلیل محبت خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه آذربایجان‌غربی با اعلام مطلب فوق افزود: در حال حاضر عمده‌ترین مشکلات مسکن مهر بحث فاضلاب و زیر ساخت های مربوط به آن است.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر برای سایت‌های گلمانخانه و گلشهر که با مشکلات فاضلاب مواجه هستند برنامه‌هایی در حال اجرا می‌باشد که از این قبیل می‌توان به نصب تصفیه‌خانه در سایت گلشهر و ایجاد ایستگاه پمپاژ در سایت گلمان خانه اشاره کرد.

محبت خواه تصریح کرد: امیدواریم تا پایان سالجاری نزدیک به 80 درصد از واحدهای مسکن مهر در استان تحویل و واحدهای باقی مانده تا 6 ماه اول سال آینده احداث و به مردم تحویل داده شود.

وی با اشاره به اهمیت این طرح اظهارکرد: خوشبختانه مسکن مهر یکی از طرح‌های مفید و موثر برای قشر متوسط جامعه است و تاکنون وضعیت پیشرفت این واحدها رضایت‌مند بوده است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: ظرفیت سایت‌های گلمانخانه و گلشهر بیشتر از8000 واحد بوده و تقریباً مشکلات مربوط به بخش تصفیه‌خانه، فاضلاب و زیرساخت‌های آن حل شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *