دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۱۱:۴۹

سلامت نیوز: معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور درخصوص آخرین وضعیت خودروهای گمرکی ویژه معلولان گفت: پیگیری های این موضوع در حال انجام…

سلامت نیوز: معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور درخصوص آخرین وضعیت خودروهای گمرکی ویژه معلولان گفت: پیگیری های این موضوع در حال انجام است و 140 نفر نیز خودروی خود را تحویل گرفته اند.

یحیی سخنگویی در گفت و گو با پانا، با اشاره به پیگیری های سازمان بهزیستی برای واگذاری خودروهای وارداتی ویژه معلولان اظهار داشت: در چندین مرحله با ارسال نامه و پیگیری های جدی دنبال تحقق این مساله بودیم و وزارت تعاون نیز همکاری های لازم را انجام داد که موانع کوچکی وجود دارد که آن هم قابل حل شدن است.
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی اضافه کرد: در حال حاضر تعدادی خودرو وارد شده و 140 نفر تحویل گرفتند و مرحله شماره گذاری هستند که امیدواریم این برنامه به زودی به سرانجام برسد. در واقع ما معتقدیم ارائه تسهیلات گمرکی به معلولان باید مصوبه داشته باشد که در این راستا در حال رایزنی با دولت هستیم تا بتوانیم به نتیجه برسیم.
وی در ادامه با بیان اینکه لیست اسامی متقاضیان این خودرو در اختیار گمرک قرار دارد، یادآور شد: سال گذشته در آخرین اقدامی که انجام شد 4700 معلول واجد شرایط برای دریافت تسهیلات خودروهای گمرکی معرفی شدند که اسامی این تعداد هم اکنون در اختیار گمرک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.