پنجشنبه، ۰۳ مهر ۹۳ - ۰۲:۰۹

سرپرست روابط عمومی شهرداری خرم‎آباد، شایعه تخریب و ریزش عرشه پل 9 دی را تکذیب کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه…

سرپرست روابط عمومی شهرداری خرم‎آباد، شایعه تخریب و ریزش عرشه پل 9 دی را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، شاهین احمدی در جمع خبرنگاران افزود: پل 9 دی به هیچ وجه تخریب نشده و یا ریزشی در سازه این پل صورت نگرفته است.

وی توضیح داد: به دلیل سرریز شدن منبع آب مربوط به محله بالادستی و طغیان و جاری شدن آب این منبع در کوچه و خیابان‎های مرتبط و انباشت آب در روی عرشه پل، این مسیر برای ساعاتی مسدود شده است که در حال حاضر کارکنان شهرداری در حال لایروبی و پاکسازی این مسیر هستند. علت اصلی انسداد این مسیر، انباشت آب و گل ولای و همچنین جلوگیری از توقف خودروها در محوطه اطراف پل است.

سرپرست روابط عمومی شهرداری خرم‎آباد با بیان اینکه کلیه سازه پل اعم از عرشه و پایه‎ها سالم و بدون نقص هستند، تصریح کرد: به دلیل نفوذ آب به قسمت خاکریز انتهایی پل، بخش کوچکی از گلدان‎های تزئینی پل و نرده‎های پل حدود 2 سانتیمتر از لبه آسفالت فاصله گرفته‎اند که اصلا موضوع نگران کننده‎ای نیست.

احمدی اضافه کرد: در جهت رفع نگرانی همشهریان، مشاور پروژه مذکور فراخوانده شده است تا به سوالات شهرداری و شورای شهر پاسخ دهد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.