سه شنبه، ۱۵ مهر ۹۳ - ۱۱:۴۴

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت: 37 میلیارد و 140 میلیون ریال برای اجرای پروژه‌های مقابله با بحران خشکسالی در بخش…

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت: 37 میلیارد و 140 میلیون ریال برای اجرای پروژه‌های مقابله با بحران خشکسالی در بخش آب آشامیدنی روستایی مصوب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه گیلان، محمدعلی فرامینی امروز در جلسه آبفار گیلان گفت: به منظور رفع تنش آبی در روستاهایی که با کمبود آب شرب مواجه‌اند، 37 میلیارد و 140 میلیون ریال اعتبار از سوی هیأت محترم وزیران تصویب شد.

وی تصریح کرد: با تخصیص این اعتبار، 40 پروژه مقابله با خشکسالی در حوزه آب شرب روستایی گیلان در سطح 16 شهرستان اجرا خواهد شد.

فرامینی افزود: حفر و بهسازی چاه و چشمه، اصلاح و بازسازی شبکه‌های آبرسانی، احداث مخازن تعدیل فشار و راه اندازی ایستگاه پمپاژ از جمله اقداماتی است که در راستای رفع آثار ناشی از خشکسالی در روستاهای مورد نظر اجرا می شود.

وی ابراز امیدواری کرد: با تخصیص اعتبارات خشکسالی، شماری از روستاهای گیلان که با کم آبی روبرو هستند، از کمیّت و کیفیت مناسب آب آشامیدنی برخوردار شوند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.