دوشنبه، ۱۱ فروردین ۹۳ - ۰۱:۴۰

به گزارش میهن پست – مدیرکل تنظیم و نظارت بر بازار راه آهن با اعلام آمادگی راه آهن برای دور دوم سفرهای نوروزی…

به گزارش میهن پست – مدیرکل تنظیم و نظارت بر بازار راه آهن با اعلام آمادگی راه آهن برای دور دوم سفرهای نوروزی از تداوم تخفیف حداکثر۳۰ درصدی بهای بلیت برخی شرکت های ریلی از روز ۱۶ فروردین خبر داد.

به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران ، مرتضی جعفری مدیرکل تنظیم و نظارت بر بازار راه آهن با اشاره به حجم مسافر جابه جا شده در دور اول سفرهای نوروزی گفت: در دور اول در مجموع یک میلیون و 207 هزار مسافر جابه جا شده است.

وی با بیان اقدامات صورت گرفته از ابتدای سفرهای نوروزی افزود: ظرفیت ایجاد شده در این ایام یک میلیون و 900 هزار نفر صندلی بوده که حجم قابل توجهی از آن در دور اول مورد استفاده قرار گرفته است.

مدیرکل تنظیم و نظارت بر بازار راه آهن از اعلام آمادگی شرکت های ریلی به منظور تخفیف در بهای بلیت حداکثر تا 30 درصد خبر داد و گفت: در حال حاضر چند شرکت از جمله شرکت ریل ترابر سبا و شرکت راه آهن شرقی بنیاد در این مورد آمادگی خود را اعلام کرده اند و این روند پس از ایام نوروز نیز ادامه خواهد داشت.

وی همچنین در خصوص سامانه اطلاع رسانی و پاسخگویی به شکایات (5149) تصریح کرد: از ابتدای دور اول سفرهای نوروزی به طور متوسط روزانه تعداد 800 پیامک به این سامانه ارسال شده که شکایات مربوط به خدمات به صورت آنی و سایر موارد در کوتاه ترین زمان ممکن رسیدگی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *