چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۳

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران اراک، مجتبی مومن در جلسه کمیته ترویج فرهنگ منابع طبیعی و محیط زیست شهرستان تفرشبا اشاره به اقدامات…

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران اراک، مجتبی مومن در جلسه کمیته ترویج فرهنگ منابع طبیعی و محیط زیست شهرستان تفرشبا اشاره به اقدامات این کمیته در حوزه فرهنگسازی حفاظت از منابع طبیعی اظهار کرد: تاکنون اقدامات مثبتی در راستای حفظ منابع طبیعی انجام شده ولی تاکنون هیچ اقدامی در فرهنگ شازی عمومی صورت نپذیرفته است.

وی افزود: باید از فرصت برنامه های مناسبتی شهرستان و ظرفیت های رسانه ها به منظور ترویج این فرهنگ و آگاهسازی مردم شهرستان استفاده شود.

مومن منابع طبیعی را متعلق به همه نسلها دانست و تصریح کرد: منابع طبیعی متعلق همهه نسلها است و باید این منبع خدادادی را حفظ کنیم تا آیندگان نیز از آن استفاده کنند.

مدیر منابع طبیعی شهرستان تفرش با اشاره به برگزاری جشنواره عکس و کاریکاتور گفت : اولین جشنواره عکس و کاریکاتور در استان مرکزی با موضوع منابع طبیعی اجرا می شود و افراد می توانند تا 15تیرماه با ارسال عکسها و کاریکاتورهایی از طبیعت و منابع طبیعی در این جشنواره شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.