جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۳:۰۳

سرهنگ ˈمهیار رستگارˈ عصر پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بیشتر محورهای مواصلاتی گیلان بویژه محورهای ساحلی و گردشگری شاهد…

سرهنگ ˈمهیار رستگارˈ عصر پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بیشتر محورهای مواصلاتی گیلان بویژه محورهای ساحلی و گردشگری شاهد حضور پرشمار خودروهای مسافران است.

وی ادامه داد: هم اکنون با مدیریت نیروهای پلیس، تردد و آمد و شد خودروها در محورهای ارتباطی گیلان نیمه سنگین ولی روان است.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان افزود: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، در دو محور مهم ورودی استان محدودیت های ترافیکی اعمال شده است.

سرهنگ رستگار اضافه کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 سه شنبه گذشته تا ساعت 24 فردا (جمعه شانزدهم خرداد) در محورهای رشت به تهران و بالعکس ممنوع می باشد.

وی گفت: تردد انواع کامیون و تریلی نیز به جز حاملین موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 7 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه پانزدهم و شانزدهم خرداد در محور قدیم قزوین – رشت ممنوع است ضمن اینکه تردد این قبیل وسایل نقلیه در آزادراه قزوین – رشت کماکان ممنوع خواهد بود.

سرهنگ رستگار با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی در محور آستارا – اردبیل بیان داشت: تردد انواع کامیون و تریلی به جز حاملین موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 24 فردا (جمعه شانزدهم خرداد) از آستارا به اردبیل و بالعکس ممنوع می باشد.

وی اضافه کرد: رانندگان وسایل نقلیه باربری و حاملین موادسوختی و فاسدشدنی فاقد بار در محورهایی که محدودیت تردد کامیون، کامیونت و تریلی اعمال می شود؛ مجاز به تردد نمی باشد.

وی همچنین از تمامی رانندگان و مسافران خواست با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و بدون عجله و شتاب رانندگی کنند چراکه رعایت قوانین مهمترین عامل پیشگیری از وقوع حوادث می باشد.ک/3

7295/695

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *