شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۱:۴۸

سرهنگ ˈمهیار رستگارˈ عصر جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به تعطیلات چند روزه نیمه خردادماه، شاهد ورود…

سرهنگ ˈمهیار رستگارˈ عصر جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به تعطیلات چند روزه نیمه خردادماه، شاهد ورود پرشمار خودروهای مسافران و گردشگران به گیلان بوده ایم.

وی افزود: با پایان یافتن تعطیلات، هم اکنون مسافران در حال خروج از استان هستند و همین موضوع، موجب ترافیک سنگین در محورهای خروجی استان شده است.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان ادامه داد: در حال حاضر ترافیک در محور رشت – قزوین حدفاصل امامزاده هاشم و منجیل به رودبار سنگین است.

وی ترافیک در محور آستارا به اردبیل در غرب استان را نیز سنگین عنوان کرد.

سرهنگ رستگار اضافه کرد: در محور رشت به چابکسر در شرق گیلان نیز ترافیک نیمه سنگین ولی روان گزارش شده است.

وی با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی یادآور شد: تردد موتورسیکلت تا ساعت 24 امشب در محورهای رشت به تهران و بالعکس ممنوع می باشد.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان افزود: تردد انواع کامیون و تریلی نیز به جز حاملین موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت 24 امشب در محور قدیم قزوین – رشت ممنوع است ضمن اینکه تردد این قبیل وسایل نقلیه در آزادراه قزوین – رشت کماکان ممنوع خواهد بود.

وی همچنین به اعمال محدودیت ترافیکی در محور آستارا – اردبیل اشاره و تصریح کرد: تردد انواع کامیون و تریلی به جز حاملین موادسوختی و فاسدشدنی تا 24 امشب از آستارا به اردبیل و بالعکس ممنوع می باشد.

وی اضافه کرد: رانندگان وسایل نقلیه باربری و حاملین موادسوختی و فاسدشدنی فاقد بار در محورهایی که محدودیت تردد کامیون، کامیونت و تریلی اعمال می شود؛ مجاز به تردد نمی باشد.

سرهنگ رستگار با اشاره به حجم زیاد خودروها در محورهای خروجی گیلان بویژه محور رشت – قزوین گفت: ممکن است محدودیت های ترافیکی این مسیر تا ساعت دو بامداد تمدید شود.ک/3

7295/695

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.