شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۱:۳۵

سرهنگ ˈ جعفر محمدنژاد ˈ شامگاه جمعه در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار ایرنا در ساری از رانندگان وسایل نقلیه خواست تا…

سرهنگ ˈ جعفر محمدنژاد ˈ شامگاه جمعه در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار ایرنا در ساری از رانندگان وسایل نقلیه خواست تا از هرگونه تعجیل در رانندگی پرهیز کرده و آهسته برانند.

وی وضعیت ترافیک در محور کیاسر به سمت ساری را هم عادی و روان اعلام کرد.

سرهنگ محمدنژاد گفت : به منظور تسهیل در تردد وسائط نقلیه جاده کندوان از مسیر مرزن آباد به سمت کرج از ساعت 15 امروز یکطرفه شد که این وضعیت تا ساعت سه بامداد فردا شنبه ادامه خواهد داشت.

وی افزود : همچنین بر اساس اعمال مقررات ترافیکی تعطیلات پایان هفته تردد انواع ماشین های سنگین نظیر کامیون و تریلی در محور های کندوان، هراز و فیروزکوه حتی حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران شرایط جوی جاده های استان از جمله کندوان ، هراز و فیروزکوه را ابری و خشک اعلام کرد و گفت : در برخی نقاط کوهستانی مسافران شاهد بارندگی و مه گرفتگی هستند که لازم است با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

سرهنگ محمدنژاد از رانندگان خواست ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی از شتابزدگی و سبقت های غیر مجاز در رانندگی بپرهیزند و با ماموران پلیس راه و راهداران راه و ترابری نهایت همکاری را داشته باشند.

وی افزود : مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 و پیش شماره 0151 ساری، به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان مازندران وجود دارد.ک/3

609/1654

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.