شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۹:۰۶

 سرهنگ علی اصغر شیر محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: با توجه به پایان تعطیلات سه روزه ترافیک در محورهای مواصلاتی استان…

 سرهنگ علی اصغر شیر محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: با توجه به پایان تعطیلات سه روزه ترافیک در محورهای مواصلاتی استان زنجان نیمه سنگین است.

وی، اظهار داشت: تردد در محورهای زنجان به میانه، زنجان به قزوین نیمه سنگین بوده و تردد به کندی انجام می‌گیرد و انتظار می رود اواسط روز ترافیک در این محور آرام باشد.

رئیس پلیس راه استان زنجان، به رانندگان توصیه کرد با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی امنیت جانی خود و دیگران را تضمین کنند.

سرهنگ شیر محمدی ، به برخورد پلیس راه با رانندگان خاطی اشاره کرد و افزود: با توجه به اهمیت سلامت مسافران با افرادی که قوانین را زیر پا بگذارند پلیس راه با آنها برخورد جدی خواهد کرد.

وی تاکید کرد: متاسفانه رانندگان صبر لازم را سر لوحه کار خود قرار نمی دهند و این امر باعث وقوع تصادف و پشیمانی برای یک عمر می شود.

رئیس پلیس راه استا زنجان افزود: متاسفانه 70 درصد از وقوع تصادفات در این مدت در استان به علت خستگی و خواب آلودگی بوده است بنابراین رانندگان به محض خستگی از رانندگی دست بکشند چرا که عدم توجه به این امر مهم عامل تصادف را تشدید می کند.

سرهنگ شیر محمدی تاکید کرد: با توجه به پایان تعطیلات رانندگان با اعتیاط رانندگی کنندو با رعایت قوانین مقررات راهنمایی و رانندگی سفر خوبی را داشته باشند.

وی همچنین گفت: دیروز با توجه به تردد زیادخودروها مشکلی در محورهای مواصلاتی استان رخ نداد چرا که رانندگان با احتیاط رانندگی کردند.

رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به اینکه پلیس راه طرح ویژه خود برای تعصیلات تابستانی را نیز تا چند روز آینده آغاز خواهد کرد گفت: در این راستا رانندگان باید پلیس راه همکاری لازم را داشته باشند. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.