سه شنبه، ۱۳ خرداد ۹۳ - ۱۱:۳۴

سرهنگ دوم ˈحمیدرضا رنجبر گل افشانیˈ دقایقی پیش در گفت وگو با ایرنا اظهارکرد: هم اینک ترافیک محور فیروزکوه به سمت استان مازندران…

سرهنگ دوم ˈحمیدرضا رنجبر گل افشانیˈ دقایقی پیش در گفت وگو با ایرنا اظهارکرد: هم اینک ترافیک محور فیروزکوه به سمت استان مازندران نیمه سنگین است، اما گره ترافیکی وجود ندارد و تصادف سنگینی نیز تاکنون گزارش نشده است.

وی با اشاره به اعمال ممنوعیت تردد تریلرها از ساعت 13 امروز، افزود: این محدودیت ترافیکی تا ساعت 24 فردا (چهارشنبه) ادامه خواهد داشت.

سرهنگ رنجبر از آمادگی کامل و 100 درصدی تیم های پلیس راه در منطقه خبر داد و گفت: سه تیم کمکی از قرارگاه نیز در محور حاضر هستند و در کنترل ترافیک یاری می رسانند.

وی با اشاره به اینکه هنوز کاروان های حامل زائران استانهای شمالی و شمال شرق کشور به منطقه وارد نشده اند، بیان کرد: انتظار می رود این کاروان ها از غروب امروز وارد منطقه شوند که اوج ترافیک به سمت تهران در آن زمان خواهد بود.

فرمانده پلیس راه دماوند- فیروزکوه خطاب به رانندگان هشدار داد: با صبر و حوصله کافی و توجه به تابلوهای راهنمایی و رانندگی حرکت کرده و احتیاط را در دستور کار خود قرار دهند.

وی همچنین با اشاره به احتمال بارش باران در محور طی ساعت های آینده، تصریح کرد: رانندگان با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

تهرام/8142/1457/1348

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.