سه شنبه، ۰۶ خرداد ۹۳ - ۰۹:۳۶

به گزارش خبرنگار مهر، فرامز نقیبی شامگاه دوشنبه در جلسه شورای شهر افزود: تعريض معابر بهسازي معابر موجود، نوسازي بافت هاي فرسوده، ساری…

به گزارش خبرنگار مهر، فرامز نقیبی شامگاه دوشنبه در جلسه شورای شهر افزود: تعريض معابر بهسازي معابر موجود، نوسازي بافت هاي فرسوده، ساری را به روستایی بزرگ تشبیه می کند، از اینرو باید بهسازی مناطق حاشیه ای شهر، اجرای طرح های مهندسي ترافيك و زيباسازي شهر توجه شود.

وی وجود زباله را يكي از پديده هاي زشتي تمامي شهرهای استان از جمله ساری بیان کرد و گفت: اين موضوع شهر ستان ساري را نيز با چالش هاي جدي مواجه ساخته است.

نقیبی با اشاره به اینکه در سالي كه توسط مقام معظم رهبري به سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي نامگذاري شده است گفت: ساری و مازندران مهد پهلوانان و قهرمان بوده و باید براي حفظ سلامتي جوانان و آحاد مردم برنامه هاي جامع ورزشي و تربيت بدني تدوين کنیم.

این عضو شورای شهر ساری با اشاره به کمبود امکانات ورزشی یادآور شد: يكي از وظايف مهم شورا ها بايد نظارت بر نحوه اختصاص امكانات ورزشي براي شهر ها و به ويژه مناطقي است كه ساليان سال مردان بزرگي را به ورزش ايران و دنيا معرفي كرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.