دوشنبه، ۱۴ مهر ۹۳ - ۱۱:۲۳

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز از وجود ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج خبر داد. سرهنگ همایون شریفی، درگفت‌وگو با…

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز از وجود ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج خبر داد.

سرهنگ همایون شریفی، درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه البرز، گفت: بر اساس اطلاعات رسیده از دوربین‌های نظارت تصویری نصب شده درمسیرمحورهای مواصلاتی استان هم اکنون ترافیک سنگینی در آزادراه قزوین- کرج، محدوده پایانه شهیدکلانتری وپل حصارک مشاهده می‌شود.

وی افزود: پیش‌بینی می‌شود این ترافیک که تردد خودروها در این محدوده را با کندی مواجه ساخته تا حدود یک ساعت دیگر ادامه داشته باشد.

شریفی خاطرنشان کرد: براساس اطلاعات واصله به جز این محور، تردد در سایر محورهای مواصلاتی استان به صورت عادی و روان در جریان است و ترافیکی مشاهده نمی‌شود.

وی ادامه داد: وجود ترافیک صبحگاهی در برخی از محورهای شریانی استان البرز از جمله کرج – تهران و قزوین – کرج امری عادی و هرروزه است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز در پایان گفت: از رانندگانی که ناچار به تردد هرروزه از این محورها هستند انتظار می‌رود با رعایت حقوق دیگر رانندگان و رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی مانع از وقوع هرگونه حوادث رانندگی شوند و در زمان ترافیک صبر را فراموش نکنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.