شنبه، ۰۵ مهر ۹۳ - ۱۱:۳۱

رئیس پلیس راه استان البرز از وجود ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج- تهران خبر داد. سرهنگ رضا اکبری، در گفت‌وگو با خبرنگار…

رئیس پلیس راه استان البرز از وجود ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج- تهران خبر داد.

سرهنگ رضا اکبری، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه البرز، با اعلام این خبر اظهار کرد: بر اساس اطلاعات دریافت شده از دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر شاهد ترافیک سنگینی در باند جنوبی آزادراه قزوین- کرج- تهران محدوده پایانه شهید کلانتری هستیم.

وی افزود: بر این اساس تردد خودروها در این مسیر به کندی در جریان بوده و نیاز به صرف زمان بیشتری نسبت به روزهای معمولی دارد.

اکبری خاطرنشان کرد: این محور غالباً در ساعات اولیه روز و روزهای پایانی هفته ترافیک سنگینی را تجربه می‌کند به همین دلیل از رانندگان تقاضا می‌شود در صورت نداشتن کار ضروری خودروهای خود را زمانی از منزل خارج کنند که زمان اوج ترافیک این محور سپری شده باشد.

این مسئول ادامه داد: بر اساس بررسی‌های انجام شده توسط دوربین‌های نصب شده در محورهای مواصلاتی استان به جز این مسیر، در سایر محورهای استان ترافیکی مشاهده نشده و تردد خودروها در این محورها به روانی در جریان است.

اکبری در پایان گفت: از رانندگان تقاضا می‌شود در ساعات اوج ترافیک با رعایت حقوق دیگر رانندگان و رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی، از وقوع حوادث رانندگی جلوگیری کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.