شنبه، ۲۵ مرداد ۹۳ - ۱۱:۱۶

رئیس شورای شهرستان کرج گفت: اراده مدیریت شهری کرج بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی استوار است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، میرابراهیم…

رئیس شورای شهرستان کرج گفت: اراده مدیریت شهری کرج بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی استوار است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، میرابراهیم صدیق امروز(25مرداد)، در حاشیه آئین اتصال تونل شرقی به غربی پل زیرگذر شهدای دانش آموز کرج گفت: کلنگِ احداث تقاطع غیر همسطح شهدای دانش‌آموز با هدف کاهش بار ترافیکی منطقه در سال 88 به زمین زده شد اما در ادامه به دلیل بروز مشکلات فنی، روند اجرای پروژه با وقفه زمانی چند ساله همراه شد که شهروندان از این بابت گلایه‌های فراوانی داشته‌اند.

وی افزود: ترافیکِ کرج به مرز بحران رسیده و روزانه شاهد ایجاد راهبندان‌های طولانی در معابر و شریان‌های اصلی شهر هستیم که با توجه به قرار گرفتن در آستانه فصل بازگشایی مدارس، امید است با بهره‌برداری از دو تقاطع غیر همسطح شهدای دانش‌آموز و شهدای ارتش و نیز بازگشایی و اصلاح هندسی چند معبر دیگر بتوانیم تا حدود انضباط ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه را ایجاد کنیم.

صدیق خاطرنشان کرد: با وجود روحیه تعاون و همکاری میان شورای اسلامی شهر و شهرداری به ثمر رسیدن کارهای بزرگ دور از ذهن نیست و یقیناً با پایان عمر شورای چهارم، تغییر و تحولاتی بسیاری را در سیما و باطن شهر شاهد خواهیم بود که بر پایه مطالعات کارشناسی و نیازسنجی صورت می‌گیرد.

عضو پارلمان شهری کرج در پایان گفت: احداث تقاطع‌های غیر همسطح در نقاط مختلف کرج بر مبنای طرح جامع ترافیکی در دستور کار مدیریت شهری است و اعتباری افزون بر سه هزار میلیارد تومان برای آن پیش بینی شده است که چیزی در حدود 50 تقاطع را پوشش اعتباری می‌دهد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *