جمعه، ۰۹ آبان ۹۳ - ۰۸:۱۸

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های گسترش فولاد و تراکتورسازی از ساعت ۱۶.۵۰ دقیقه عصر امروز در ورزشگاه یادگار امام(ره) به مصاف هم…

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های گسترش فولاد و تراکتورسازی از ساعت ۱۶.۵۰ دقیقه عصر امروز در ورزشگاه یادگار امام(ره) به مصاف هم رفتند که در پایان این قرمزپوشان تبریزی بودند که با نتیجه سه بر یک حریف آبی پوش خود را شکست دادند.

در نیمه اول این بازی جذاب که نزدیک به ۲۰ هزار نفر تماشاگر داشت، فرشاد احمد زاده در دقیقه هفت اولین گل بازی را به ثمر رساند و ادینهو صدرنشین جدول گلزنان لیگ برتر نیز بعد از هفته های ناکامی در گلزنی بعد از هفت دقیقه دیگر دومین گل تیمش را به ثمر رساند و تنها گل گسترش فولاد را نیز جابر انصاری در دقیقه ۲۷ وارد دروازه تراکتورسازی کرد.

با شروع نیمه دوم حملات هر دو تیم ادامه داشت تا اینکه ادینهو بار دیگر در دقیقه ۸۸ موفق شد گل دیگری را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و او نیز به عنوان صدرنشین جدول گلزنان، اختلاف خود را با دیگر گلزنان تیم های مختلف زیاد کند.

تراکتورسازی با این برد ۲۷ امتیازی شد و به تنهایی و با اختلاف سه گل نسبت به تیم دوم جدول در مکان نخست قرار گرفت؛ گسترش فولاد نیز با این باخت همچنان ۱۱ امتیازی ماند و در مکان ۱۴ جدول جای گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *