جمعه، ۲۵ مهر ۹۳ - ۰۵:۱۹

به گزارش خبرنگار مهر، صدرنشین فعلی جدول لیگ برتر فوتبال کشورمان از ساعت 14.30 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف…

به گزارش خبرنگار مهر، صدرنشین فعلی جدول لیگ برتر فوتبال کشورمان از ساعت 14.30 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف کارون اهواز رفت که در پایان موفق شد حریف اهوازی خود را با نتیجه مقتدرانه 4 بر 0 شکست داده و به مصاف سایپای البرز در دور بعدی مسابقات برود.

تیم تراکتورسازی تبریز به عنوان مدافع عنوان قهرمانی از همان دقایق نخست برتری خود را به حریف تحمیل کرد و موفق شد در دقیقه 14 با گل شاهین ثاقبی از کارون پیش بیفتد، حملات تراکتورسازی پیگیری شد تا در دقیقه 36 حبیب گردانی مدافع تیم تراکتورسازی گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

در این نیمه بازیکنان تیم تراکتورسازی چندین فرصت خوب گلزنی دیگر را از دست دادند و در نهایت به دو گل بسنده کرده و به رختکن رفتند.

در آغاز نیمه دوم این مسابقه جذاب، حملات تراکتورسازی ادامه یافت تا اینکه در دقیقه 71 محمد ابراهیمی که چند وقتی بود گل نزده بود از روی نقطه پنالتی دروازه تیم میهمان را باز کند.

همچنین در دقیقه 85 نیز فرشاد احمدزاده با نفوذ و سرعت خود توانست چهارمین گل تراکتورسازان را به ثمر رساند و تراکتورسازی با برد مقتدارانه این مسابقات را آغاز کند.

تراکتورسازی دوره گذشته در این مسابقات موفق شد اولین عنوان قهرمانی اش را جشن بگیرد. تراکتوری ها در فینال سال قبل در کرمان با یک گل از سد مس گذشتند و برای اولین بار جام قهرمانی را به تبریز آوردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.