چهارشنبه، ۱۹ شهریور ۹۳ - ۰۳:۰۴

رئیس خدمات پرستاری بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی طبس گفت: دیروز(چهارشنبه 19 شهریورماه) بر اثر برخورد یک دستگاه تریلی با پراید در محور…

رئیس خدمات پرستاری بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی طبس گفت: دیروز(چهارشنبه 19 شهریورماه) بر اثر برخورد یک دستگاه تریلی با پراید در محور طبس به یزد 6 مصدوم به این بیمارستان منتقل شدند که 3 نفر از آنان مرخص و 3 نفر دیگر به یزد اعزام شدند.

«برات‌الله اکبری» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خراسان‌جنوبی در طبس، اظهار کرد: دیروز(چهارشنبه 19 شهریورماه) پس از برخورد یک دستگاه تریلی با پراید در محور «طبس – یزد» دو دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های رباط پشت بادام و مزینو به محل اعزام شده و 6 مصدوم حادثه را به بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی منتقل کردند.

وی ادامه داد: این مصدومان ساعت12 و45 دیروز وارد بیمارستان شدند که 5 نفر از سرنشینان پراید و از اهالی اردکان یزد بودند و یک نفر دیگر نیز از سرنشین تریلی و اهل بیرجند بود.

رئیس خدمات پرستاری بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی طبس خاطرنشان کرد: 2 مصدوم دیروز و یک نفر دیگر نیز امروز از بیمارستان مرخص شدند و 3 مصدوم دیگر نیز به علت شکستگی از ناحیه پا ساعت 15و30 روز گذشته به بیمارستان شهید رهنمون یزد اعزام شدند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *