چهارشنبه، ۱۲ شهریور ۹۳ - ۰۳:۱۳

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر رشت گفت: با دستور معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، قرار شد…

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر رشت گفت: با دستور معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، قرار شد خودروهای منطقه آزاد انزلی با برطرف شدن منع قانونی و بدون طی کردن مراحل زمان بر به تاکسیرانی این شهر و افراد متقاضی تحویل داده شود.

رضا رسولی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان، اظهار کرد: با توجه به اینکه در ناوگان حمل و نقل شهری رشت از خودروهای داخلی مانند پژو، سمند، پراید و روآ استفاده می‌شود و بسیاری از خودروهای موجود فرسوده است، با دستور معاون رئیس جمهور قرار شد خودروهای منطقه آزاد انزلی با برطرف شدن منع قانونی و بدون طی کردن مراحل زمان بر به تاکسیرانی این شهر و افراد متقاضی تحویل داده شود.

وی افزود: با توجه به اینکه منطقه آزاد انزلی در جوار شهرستان رشت قرار دارد ما در تلاش هستیم با برنامه ریزی بیشتر، هرچه سریع تر از این امکاناتی که در دست داریم برای جایگزینی ناوگان تاکسیرانی رشت بهره مند شویم.

رسولی در خصوص اختصاص 200 اتوبوس برای حمل و نقل عمومی شهر رشت افزود: با دستور مستقیم دکتر محمدباقر نوبخت، به زودی این مصوبه که در سالهای گذشته تصویب شده بود به اجرا در می‌آید و طی یک زمان‌بندی مشخص، این تعداد اتوبوس در چرخه ناوگان عمومی شهر قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *