یکشنبه، ۱۱ آبان ۹۳ - ۰۶:۳۶

رییس پلیس راه استان البرز از یک طرفه شدن محور کرج – مرزن‌آباد در تعطیلات آخر هفته خبرداد. سرهنگ رضا اکبری، در گفت…

رییس پلیس راه استان البرز از یک طرفه شدن محور کرج – مرزن‌آباد در تعطیلات آخر هفته خبرداد.

سرهنگ رضا اکبری، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه البرز، گفت: برای سهولت در تردد خودروها و جلوگیری از وقوع ترافیک تردد کلیه خودروها از ساعت 15 روز سه شنبه 13، آبان الی 2 بامداد روز چهارشنبه، 14 آبان ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع می باشد.

وی افزود: علاوه بر این تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 روز سه شنبه، 13 آبان ماه الی 2 بامداد چهارشنبه، 14آبان از 15 کیلومتری جنوب مرزن‌ آباد(محدوده دزدبن) به سمت کرج یک طرفه می‌باشد.

این مسئول خاطرنشان کرد: به علت بارش برف و باران در محور کرج – چالوس و بالعکس از رانندگان تقاضا می‌شود قبل از تردد در این محورها زنجیر چرخ، لباس گرم و وسایل ایمنی به همراه داشته باشند؛ چراکه این محور لغزنده است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای مواصلات استان گفت: در حال حاضر به جز آزاد راه کرج – قزوین حد فاصل 45 متری گلشهر تا محدوده گلدشت که ترافیک سنگین و تردد خودروها به کندی صورت می‌گیرد، تردد در سایر محورهای مواصلاتی استان به روانی در حال انجام است.

اکبری در پایان گفت: با توجه به نزدیک شدن به تعطیلات تاسوعا و عاشورا و افزایش حجم تردد خودروها از محورهای مواصلاتی استان از رانندگان انتظار می‌رود در صورت قرار گرفتن در قفل ترافیکی، صبرداشته باشند و با رعایت حقوق دیگران از بروز سوانح رانندگی جلوگیری کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *