چهارشنبه، ۱۹ اسفند ۹۴ - ۰۵:۲۵

تردد موجودات فضایی در اطراف خورشید ؟ این موضوعی است که اخیرا با انتشار ویدیویی از حضور بشقاب پرنده ها در اطراف خورشید…

تردد موجودات فضایی در اطراف خورشید ؟ این موضوعی است که اخیرا با انتشار ویدیویی از حضور بشقاب پرنده ها در اطراف خورشید مورد بحث محافل علمی و بخصوص دانشمندان هوا فضا قرار گرفته است چرا که نور و حرارت خورشید، کره زمین را زنده نگه داشته است و یکی از محققانی که روی موضوع مریخ فعالیت می‌کند، معتقد است که بشقاب‌پرنده‌ها، مقدار نور و حرارتی را که از خورشید به کره زمین می‌تابد، کنترل می‌کنند.با میهن پست همراه شوید.

تردد موجودات فضایی در اطراف خورشید شاید نشان از کنترل اتفاقات فضایی توسط آن ها است بنابراین این روزها گزارش‌ها حاکی از آن است که براساس تصاویری که از رصدخانه خورشیدی هلیوسفری در طول هفته جاری تهیه شده، چند بشقاب‌پرنده در اطراف خورشید مشاهده شده است.

در این میان دانشمندان روسی معتقدند که این اولین باری نیست که پشقاب‌پرنده‌ها در اطراف خورشید مشاهده می‌شوند و چنین اتفاقی حدود ۶ تا ۷ سال پیش هم مشاهده شده است. چند روز قبل، ویدئویی در کانال «یوتیوب» منتشر شد که تصاویری سبزرنگ عجیبی را نشان می‌داد که در اطراف توپ درخشان خورشید قرار دارد.

این در حالی است که دو دانشمند روسی حدود ۶ یا ۷ سال پیش نیز بر این باور بودند که بشقاب‌پرنده‌هایی هر روز، ۲۴ ساعته در اطراف خورشید حضور دارند. آنها اعلام کردند که این بشقاب‌پرنده‌ها بی‌هیچ دلیلی سرعت خود را زیاد و کم می‌کنند و ناگهان بدون کاهش سرعت، جهت چرخش خود را ۹۰ درجه تغییر می‌دهند.

یکی از داشنمندان حوزه هوافضا بر این باور است با وجود اینکه بیگانه‌ها به طور مداوم در فضا حرکت می‌کنند، بنابراین وسایل نقلیه آنها باید بسیار پیشرفته‌تر از فضاپیماهای ما باشد. آنها طبق مشاهدات خود اعلام کردند که بیگانه‌ها در راستای قمر مشتری در حرکت هستند که از نظر عده‌ای، شبیه گردشگران بین کهشانی هستند.

جالب است بدانید که تصاویری نیز توسط دوربین کانن D650 مجهز به عدسی تلسکوپی D-3007 میلی‌متری از حرکت موجودات فضایی گرفته شده است که در یکی از تصاویر سیاره مشتری در سمت چپ تصویر و مانند نقطه‌ای نورانی می‌درخشد و یک جسم نورانی عجیب و غریب در سمت راست آن قرار گرفته است. شواهد حاکی از آن است که این موجودات عجیب و غریب به اروپا نزدیک شده‌اند و تاکنون در منظومه خورشیدی چیزی مشابه آن مشاهده نشده است.


[highlight]منبع : humansarefree[/highlight]

یک دیدگاه برای “تردد موجودات فضایی در اطراف خورشید + ویدیو”

  1. ..رضا.. گفت:

    سلام: چی بگم! بعید نیست همین موجودات انسان رو خلق کرده باشن و زمین روهم برای زندگی اماده! اما اخه ببینید ماکه اینهمه از خورشید فاصله داریم و روی زمینیم اینههم گرمای وحشتناک رو داریم تحمل میکنیم بعد چجوری حالا اگرم این عکسها درست باشن و سفینه هایی هم در اطراف خورشید باشن بعد این سفینه ها ذوب نمیشن!؟ اخه گرمای خورشید بیش از اون چیزی که فکرش رو بکنید بالا هست ۵۰۰۰ درجه شایدم بیشتر! شما ببینید با ۱۰۰ درجه چجوری اب توی کتری جوش میاد بعد ۵۰۰۰ درجه شایدم بیشتر!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.