نقاشی با سایه اشیا
نقاشی با سایه اشیا

ترسیم هنرمندانه نقاشی با سایه اشیا !

ترسی هنرمندان نقاشی با سایه اشیا توسط یک نقاش خوش ذوق بلژیکی بنام – وینکنت بال – در حالی این روزها مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است که وی از کودکی به نقاشی کشیدن علاقه زیادی داشته اما سرنوشت و تحصیل مسیر او را به دنیای نقره ای سینما و فیلم برداری کشانده و او موفق به ساخت چهار فیلم بلند و تعداد زیادی فیلم کوتاه نیز شد است . در ادامه با میهن پست همراه شوید.

وینکنت بال ، خالق نقاشی با سایه اشیا در درباره کارش می گوید :

ساعت ها کار بجز خستگی و بی حوصلی چیزی را برایش به ارمغان نیاورده و گاهی نیز دلش می خواسته تا به دنیای رویایی نقاشی هایش بازگردد، تا اینکه یک روز که در حال نوشیند قهوه خود بود متوجه شد که سایه فنجانش به یک فیل بامزه تبدیل شده است! همین اتفاق باعث شد تا او ایده جدیدی به ذهنش رسیده است را عملی کند.

البته وی در خصوص خلق نقاشی با سایه اشیا بیشتر توضیح می دهد و بیان می کند: از آن روز به بعد که سایه فنجان همانند یک فیل در جلوی چشمم نمایان شد، بیشتر به اشیا و سایه شان دقت می کردم و بعد متوجه شدم که از روی این اشکال زیبا می توان برای ترسیم نقاشی الهام گرفت . بنابراین، این بود که اولین نقاشی های خود را با استفاده از سایه های اجسام خلق کردم و در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتم که البته بازخوردهای و واکنش های کاربران برایم باور کردنی نبود چرا که آن ها به من لطف کردند و همین استقبال باعث شد که من برای ترسیم نقاشی های بیشتر با سایه اشیا ترغیب شوم و به صورت حرفه ای به کارم ادامه دهم.

با هم در میهن پست تصاویری از ترسیم هنرمندان نقاشی با سایه اشیا توسط وینکنت بال را تماشا می کنیم.

 

منبع    boredpanda

10 دیدگاه

 1. وای چه عااااالی

 2. یکسری هاشون واقعا عالی بودن😍

 3. افرین خیلی خلاقه

 4. بوته سیر چه خنده دار شده😂

 5. عروس و دوماد شدن ماهیگیر
  عالیه

 6. قدرت تخیلش بالاس 👍

 7. فوق العاده جالب کشیده

 8. غیر از قدرت تخیل استعداد نقاشی رو هم داره

 9. سایه ناخن گیر عالیه😄

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*