شنبه، ۰۳ خرداد ۹۳ - ۰۱:۳۹

غلامحسین تیموری عصر جمعه در حاشیه بازدید از طرحهای عمرانی شهر خورموج در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تاکنون کارهای خوبی در…

غلامحسین تیموری عصر جمعه در حاشیه بازدید از طرحهای عمرانی شهر خورموج در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تاکنون کارهای خوبی در سطح شهر صورت گرفته که باید با تلاش و همت بیشتر این کارها تداوم داشته باشد و بتوانیم  چهره شهر را عوض کنیم.

وی افزود:ترمینال مسافربری شهر خورموج بعد از وقفه چند ساله مجددا استارت کار آن زده شد و هم اکنون از پیشرفت خوبی برخودار است که امیدواریم تیرماه امسال به بهره برداری برسد.

تیموری ادامه داد: از هفته آینده عملیات بازسازی میدان امام خمینی (ره) شهر خورموج با جدیت آغاز خواهد شد که طرح آن نمادی از عنصر آب و پاکی و زلالی برگرفته از فرهنگ و معماری ناب ایرانی و اسلامی است.

وی تصریح کرد: این میدان بخشی از خاطرات جمعی ، بزرگانی است که در این شهر نامشان هم به نیکی یاد می شود و حس تعلق خاطر آنها نسبت به تجدید این بنا را بیشتر کرده است .

سخنگوی شورای شهر به کارهای در دست اجرا نیز اشاره و خاطر نشان کرد:پارک محله ای در محله دشتی هاو شهرک بسیجیان،عملیات اجرایی خیابان علمی و کاربردی خورموج وتسطیح کوچه و زیر سازی آن جهت آسفالت در محله های مختلف شهر  از مهمترین پروژه های در دست اجرا در سطح شهر است.

وی بیان کرد: از همه مردم می خواهیم با صبر و بردباری و با کمک فکری و تعامل ، خدمت گزاران خود را در شورای اسلامی شهر و شهرداری یاری رسانده تا بتوانیم در راه تحقق اهداف و مطالبات به حق خودشان گامهای مثبتی برداریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.