پنجشنبه، ۰۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۵۸

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام جواد نجفی پیش از ظهر پنجشنبه در جمع مدیران فرهنگی گفت: یکی از دغدغه های چند سال…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام جواد نجفی پیش از ظهر پنجشنبه در جمع مدیران فرهنگی گفت: یکی از دغدغه های چند سال پیش مقام معظم رهبری  تاکید بر ترویج سبک زندگی اسلامی در بین خانواده و بخصوص جامعه است چرا که می تواند بر مفاهیم دینی بسیار تاثیر گذار باشد.

وی با بیان اینکه سبک زندگی غربی مطابق بر آموزه های دینی ما نیست، بیان کرد: سبک زندگی غربی به دنبال مصرف گرایی، تجمل پرستی ، سطحی نگری ، دلبستگی و وابستگی به دنیا است که اینگونه زندگی کردن قطعا ما را از قرآن و ائمه اطهار دور خواهد کرد.

حجت الاسلام نجفی افزود: مردم جامعه اسلامی می توانند با الگو از زندگی ائمه زندگی خود را اسلامی کنند وچرا که با زندگی اسلامی می توان به آرامش واقعی رسید.

وی با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان پیرو رهبر در راستای فرهنگ اسلامی گام بر می دارد، تصریح کرد: یکی از مسئولیت های خطیر این سازمان به عنوان مروج فرهنگ دینی در کشور این است که همگان را به سوی جبهه های فرهنگی رهنمون کند.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان در ارتباط با شخصیت حضرت زهرا (س) عنوان داشت: حضرت زهرا (س) الگوی تمام عیار یک زن مسلمان است که به عنوان همسر، مادر و فردی که در یک جامعه دینی زندگی می تواند حضرت فاطمه (س) را الگوی زندگی خود قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *