چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۰۵

ديدار تيم‌هاي ملي ايران و بوسني‌وهرزگوين در حالي امشب (چهارشنبه) در مرحله گروهي رقابت‌هاي جام جهاني 2014 برزيل به مصاف هم مي‌روند که…

ديدار تيم‌هاي ملي ايران و بوسني‌وهرزگوين در حالي امشب (چهارشنبه) در مرحله گروهي رقابت‌هاي جام جهاني 2014 برزيل به مصاف هم مي‌روند که ترکيب احتمالي دو تيم تا حدود زيادي مشخص است.

سايت نشريه آلماني کيکر که يکي از معتبرترين رسانه‌هاي اين کشور محسوب مي‌شود، ترکيب دو تيم را به شرح زير اعلام کرد:

بوسني‌:آسمير بگوويچ، منصور موژا، بيکاکيچ، امير سپاهيچ، کولاسيناک، محمد بسيچ، ميرالم پيانيچ، ايزت هاجروويچ، زوژدان ميسيموويچ، سنداد لوليچ و ادين ژکو.

به اين ترتيب و از نگاه کيکر، سافت سوسيچ سرمربي تيم بوسني‌وهرزگوين با دو تغيير نسبت به بازي با نيجريه به مصاف ايران مي‌رود که سانجيچ و مودانجانين جاي خود را به بيکاکيچ و کولاسيناک داده‌اند.

ايران: عليرضا حقيقي، سيدجلال حسيني، اميرحسين صادقي، پژمان منتظري، هاشم بيک‌زاده، خسرو حيدري، جواد نکونام، آندرانيک تيموريان، احسان حاج‌صفي، اشکان دژاگه و رضا قوچان‌نژاد.

در ترکيب احتمالي ايران با سرمربيگري کارلوس کي‌روش نيز دو تغيير نسبت به بازي با آرژانتين ديده مي‌شود که مسعود شجاعي جاي خود را به خسرو حيدري داده و هاشم بيک‌زاده نيز جايگزين مهرداد پولادي در سمت چپ شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.