سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۹

تيم‌هاي ملي آلمان و الجزاير از 30 دقيقه بامداد امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه بيرا ريوي شهر پورتو آلگره به مصاف هم رفتند که…

تيم‌هاي ملي آلمان و الجزاير از 30 دقيقه بامداد امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه بيرا ريوي شهر پورتو آلگره به مصاف هم رفتند که نيمه نخست ديدار آنها با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد.

الجزاير در مصاف با شاگردان يواخيم لو تيمي دست و پا بسته نشان نداد. در نيمه اول اين ديدار آلماني‌ها چند باري به سمت دروازه حريف‌شان آمدند اما در برگشت اين الجزايري‌ها بودند که سعي مي‌کردند از ضدحملات بهره ببرند. در دقيقه 9 بازي سليماني از جناح چپ استارت زد و در شرايطي که مدافعان آلمان جا مانده بودند اين مانوئل نوير بود که از دروازه بيرون آمد و با يک تکل بيرون از محوطه جريمه نگذاشت آلمان از حريف آفريقايي‌اش عقب بيفتد.

سبزپوشان الجزاير که همچنان پا به پاي ژرمن‌ها پيش مي‌آمدند در دقيقه 17 توسط سليماني دروازه آلمان را هم گشودند اما سوت داور بازي به نشانه آفسايد به صدا در آمد و اين گل مردود اعلام شد.

‌حملات آلمان و پاسخ آنها به ضدحملات سبزپوشان الجزاير ادامه داشت و بارها سنگربان تيم دروازه خود را نجات داد تا اينکه نيمه نخست بازي با نتيجه تساوي بدون گل به اتمام رسيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.