یکشنبه، ۲۵ خرداد ۹۳ - ۰۹:۰۰

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه مسابقات مرحله مقدماتی جام جهانی برزیل و در گروه چهارم، تیم‌های ملی فوتبال انگلستان و ایتالیا از…

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه مسابقات مرحله مقدماتی جام جهانی برزیل و در گروه چهارم، تیم‌های ملی فوتبال انگلستان و ایتالیا از ساعت 18 (به وقت محلی) در ورزشگاه آمازون شهر مانائوس به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این مسابقه با نتیجه تساوی یک بر یک به  اتمام رسید.

ابتدا این تیم ایتالیا بود که بر خلاف روند بازی موفق شد توسط مارکیزیو در دقیقه 35 قفل بازی را باز کند. مارکیزیو در حالی که روی حرکت زیبای پیرلو صاحب توپ شده بود، با یک ضربه زمینی از پشت محوطه جریمه گل اول مسابقه را به ثمر رساند.

با این حال شادی گل ایتالیایی‌ها دو دقیقه بیشتر دوام نداشت. دنیل استوریج بازیکن تیم انگلستان موفق شد در دقیقه 37 و با پاس وین رونی، گل تساوی را به ثمر برساند.

در دقایق ابتدایی این مسابقه و پیش از آنکه گلی از خط دروازه‌ها عبور کند، انگلستان صاحب چند موقعیت خوب گلزنی شده بود. همچنین تیم ایتالیا در دقیقه 45 صاحب دو فرصت برای به ثمر رساندن گل‌های بیشتر شد که مدافع انگلستان و تیرک دروازه مانع گلزنی ایتالیا شدند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.