تست ایمنی قابل قبول کیا اپتیما 2016

تست ایمنی قابل قبول کیا اپتیما ۲۰۱۶ + عکس

قبل از توضیح در مورد تست ایمنی قابل قبول کیا اپتیما ۲۰۱۶ باید گفت که کمپانی کیا نه تنها در مدل اپتیما ۲۰۱۶ خود بلکه در تولیدات جدیدش از سیستم پیشگیری از برخورد جلوی انتخابی مجهز کرده است اما به دنبال ایمنی قابل اعتماد تولیدات کمپانی کیا موسسه ایمنی بزرگراه های آمریکا (IIHS) درجه ی TSP+ (حداکثر ایمنی) را به کیا اپتیما ۲۰۱۶ اعطا نمود.برای بررسی اجمالی تست ایمنی قابل قبول کیا اپتیما ۲۰۱۶ با میهن پست همراه شوید.تست ایمنی قابل قبول کیا اپتیما ۲۰۱۶

بنابراین با توجه به تست ایمنی قابل قبول کیا اپتیما ۲۰۱۶ و به منظور کسب چنین رتبه ای از ایمنی، لازم است که خودروی مورد نظر در ۵ تست تصادف که عبارتند از همپوشانی کوچک جلو، همپوشانی متوسط جلو، تصادف از پهلو، استحکام سقف و جلوگیری از تصادف جلو، امتیاز “خوب” را بدست آورد. البته به لیست فوق باید درجه بندی “پیشرفته” یا “عالی” را هم برای پیشگیری از برخورد جلو اضافه کرد که کیا با تجهیز اپتیما به این سیستم، درجه “خوب” را بدست آورد.

معاون برنامه ریزی فروش کیا موتورز، اورث هدریک در خصوص تست ایمنی قابل قبول کیا اپتیما ۲۰۱۶ می گوید:

ما مفتخریم که تست ایمنی قابل قبول کیا اپتیما ۲۰۱۶ در خلال دسته ای از تست های سخت تصادف صورت گرفته توسط IIHS رتبه ی قوی ای را بدست آورده است. این رتبه مهر تاییدی است بر مهندسی ما و اولویتی که برای ایمنی خریداران قائلیم.’

کیا در حالی از تست ایمنی قابل قبول کیا اپتیما ۲۰۱۶ خود سربلند درآمده است که تولید دوستداشتنی خود را به لیست بلندبالایی از تکنولوژی ها مجهز کرده است که از جمله آنها می توان به دوربین دید عقب استاندارد در همه ی مدل ها اشاره کرد، این در حالی است که تریم های SX و SXL از مانیتور دید اطراف ۳۶۰ درجه سود می برند. تکنولوژی های دستیار راننده نیز عبارتند از کمک به تغییر خطوط، هشدار عقب خودرو، کروزکنترل هوشمند پیشرفته، تشخیص نقاط کور، کمک پارک عقب، هشدار برخورد جلو، هشدار خروج از خط و ترمز اضطراری خودکار.

البته نباید فراموش کرد که اپتیما ۲۰۱۶ با پیشرانه ۴ سیلندر ۲٫۴ لیتری که ۱۸۵ اسب بخار نیرو تولید می کند، قیمتی برابر با ۲۱۸۴۰ دلار دارد، در حالی که تریم مجهزتر SXL با پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری و توربو با ۲۴۷ اسب بخار قدرت، با قیمت ۳۵۷۹۰ دلاری در دسترس است. تریم LX با پیشرانه ۱٫۶ لیتری توربوی ۱۷۸ اسب بخاری و تریم EX با پیشرانه ۲٫۴ لیتری نیز قابل سفارش هستند.

منبع: iihs

10 دیدگاه

  1. من کلا عاشق این ماشینم وای وای وای

  2. البته به پای پراید خودمون که نمیرسه

  3. اخه قیمتش رو یهو ۳۰ م افزایش داده ۱۸۰ خیلی زیاده خدایی

  4. کاش به جای اینکه اینقد با این شرکتهای چینی قرار داد میبندن با شرکت های کره قرارداد میبستن به خدا ملت گناه دارن.

  5. به نظر من سوناتا خیلی بهتر و خوش رخ تر از اپتیماس

  6. یکی از بهترین ماشینای سدان همین اپتیماس ولی با این رنج قیمت اپتیماس سواریش که واقعا عالیه

  7. من اگه بخوام انقد پول بدم ترجیح میدم اسپورتیج بگیرم حداقل اسمش شاسیه

  8. کاش فقط اطلس خودرو دیگه خبری از ایران خودرو و سایپا و کرمان موتور نبود

  9. برای کمپانی های مطرح امنیت سرنشین در اولویت تولید خودرو هست . باید هم تاییدیه استاندارد بگیرن

  10. حالا خوبه نمیشه سوار بنز و بی ام و بشیم یه همچین ماشینای خوبی با قیمتی پایین تر هست توی ایران

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*