سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۳

به گزارش ایرنا، سید امیر رضوی روز سه شنبه در بازدید از تاسیسات گازرسانی بخش موچش کامیاران، افزود: هم اکنون گازرسانی در بسیاری…

به گزارش ایرنا، سید امیر رضوی روز سه شنبه در بازدید از تاسیسات گازرسانی بخش موچش کامیاران، افزود: هم اکنون گازرسانی در بسیاری از نقاط استان در دست اجراست و توسعه گازرسانی به روستاها نیز در دستور کار قرار دارد.

وی با اعلام اینکه هفت پروژه گازرسانی به 15 روستا در بخش موچش در حال اجراست، گفت: این پروژه ها شامل مجتمع های روستایی خامسان، نصرت آباد، باخرم، محمودگزگ، قلعه گاه و شترمل قلعه کومایین است.

وی اظهار کرد: طبق قرارداد با پیمانکار، مجتمع روستایی خامسان در متراژ 22 هزار و 816 متر شبکه گذاری خواهد شد که از این میزان هفت هزار و 696 متر شبکه اجرا شده که در نهایت 487 انشعاب نیز نصب می شود.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان افزود: در مجتمع روستایی نصرت آباد که روستاهای قلعه کومائین، کومائین و گرگ سفلی را شامل می شود، طبق قرارداد با پیمانکار، چهار هزار و 100متر شبکه گذاری به تعداد 174 انشعاب باید اجرا شود که از این میزان هزار و 636 متر آن شبکه اجرا شده است.

رضوی اظهار امیدواری کرد تا پایان امسال تمام پروژه های در دست اجرا به اتمام برسد و گفت: در مجتمع روستایی باخرم ( سنگ سفید، دارآمرود، باخرم و بانسعید) با پنج هزار و 866 متر شبکه گذاری، در صورت اتمام 98 انشعاب نصب خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان، مجتمع روستاهای محمود گزک ( محمود گزک و سرپنبه دول) و مجتمع روستایی قلعه گاه ( قلعه گاه، گرگ علیا و ورمکان) را از دیگر پروژه هایی بخش موچش نام برد.

وی گفت: با شبکه گذاری خط 160میلی متری قلعه کومایین در مجموع این هفت پروژه، 77 و 729 متر شبکه گذاری باید انجام گیرد که از این میزان 24 هزار و 115 متر شبکه اجرا شده که در پایان هزار و 114 انشعاب اجرا خواهد شد.

هم اکنون 400 هزار مشترک در 777 روستا و 28 شهر استان کردستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.ک/3

7346/533

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.