شنبه، ۰۹ آذر ۹۸ - ۰۲:۵۲
تسلا سایبرتراک

تسلا سایبرتراک خودروی جدید کمپانی تسلا موتورز بوده که حواشی زیاده داشته است. در این میان پلیس دبی اعلام کرده که قصد دارد…

تسلا سایبرتراک خودروی جدید کمپانی تسلا موتورز بوده که حواشی زیاده داشته است. در این میان پلیس دبی اعلام کرده که قصد دارد از این خودرو در ناوگان خودش بهره ببرد. در ادامه با مهین پست همراه شوید.

 تسلا سایبرتراک خودرویی کاملا متفاوت است که پس از معرفی رسمی آن بسیاری را به وجد آورده و موجب انتقادات زیادی نیز شده است.

سایبرتراک به عنوان خودرویی ضد ضربه معرفی شده است و ظاهر آن تداعی بخش بازی ماینکرافت است. اما باید بدانید که معرفی این خودرو منجر به کاهش قیمت سهامتسلا موتورز شد.

مدل پایه این خودرو دارای شتاب ۶.۵ ثانیه بوده و  و می تواند تا ۴۰۰ کیلومتر مسافت را با یک بار شارژ طی کند.

تسلا برای نمایش قدرت خودرواش در مراسم رونمایی ویدئویی از پیروزی آن مقابل فورد F-150 را منتشر کرد. همانطورکه می دانید فورد F-150 پرفروش ترین پیکاپ جهان بوده که حالا با این ویدئو به نوعی در مقابل تسلا سایبرتراک سر خم فرو کرده است.

در این میان باید گفت که تا کنون حدود 250 هزار نفر و سازمان برای خرید این خودرو ثبت نام کرده اند. اداره پلیس دبی نیز یکی از این سازمان هاست.

پلیس دبی معمولا از خودروهای بی نظیری در ناوگان خود بهره می برد که از جمله آنها می توان به لامبورگینی، آونتادور، بوگاتی ویرون و پورشه 918 اشاره کرد.

پلیس دبی حتی یک یک طرح مفهومی از این خودرو را با لوگوی خودش منتشر کرده و آماده است تا پس از عرضه آن را وارد ناوگان حمل و نقل خود کند.

طبق اعلام تسلا موتورز این خودرو قرار است تا در اواخر سال 2021 و احتمالا با انجام تغییراتی پس از ثبت بازخوردها نسخه نهایی را به بازارها عرضه کند.

جالب است بدانید پلیس دبی در کنار این خودرو نام مرسدس-ای ام جی GT 63 Sرا نیز به عنوان خودروی بعدی معرفی کرده است. بی شک استفاده از چنین خودروهایی علاوه بر نشان دادن قدرت پلیس به ایجاد ظاهری فوق العاده برای شهر نیز کمک می کند.

باهم در میهن پست تصاویری از تسلا سایبرتراک تماشا خواهیم کرد

[highlight]منبع: motor1[/highlight]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.