دوشنبه، ۲۰ مرداد ۹۳ - ۰۱:۴۶

سلامت نیوز : رییس جمهوری با ابراز تأثر شدید از حادثه تأسف بار سقوط هواپیمای مسافربری ایران 140، ضایعه درگذشت تعدادی از هموطنان…

سلامت نیوز : رییس جمهوری با ابراز تأثر شدید از حادثه تأسف بار سقوط هواپیمای مسافربری ایران 140، ضایعه درگذشت تعدادی از هموطنان عزیز را به خانواده آنان و ملت بزرگ ایران تسلیت گفت و شفای عاجل مصدومان حادثه را از درگاه خداوند مسألت کرد.

به گزارش سلامت نیوز از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در جلسه امروز(یکشنبه) هیات دولت که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد، وزرای راه و شهرسازی و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گزارشی از سانحه سقوط هواپیمای مسافربری ایران 140 متعلق به شرکت سپاهان ارایه کردند.

رییس جمهوری به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستور داد همه اقدامات لازم برای رسیدگی و تأمین امکانات کامل درمانی برای آسیب دیدگان این سانحه صورت پذیرد.

روحانی همچنین از وزیر راه و شهرسازی خواست گزارش کاملی از چگونگی وقوع سانحه و علل آن ارایه کند و تا رسیدگی کامل، از ادامه پرواز این نوع هواپیما ممانعت به عمل آید و رعایت کامل استانداردهای فنی در همه پروازها مورد تأکید و توجه ویژه قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.