جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۱

ˈغلامرضا گنج آبادیˈ شامگاه پنجشنبه در حاشیه مراسم نه به اعتیاد در میدان انقلاب تهران به خبرنگار ایرنا، افزود: حدود 100 جوان داوطلب…

ˈغلامرضا گنج آبادیˈ شامگاه پنجشنبه در حاشیه مراسم نه به اعتیاد در میدان انقلاب تهران به خبرنگار ایرنا، افزود: حدود 100 جوان داوطلب هلال احمر اعم از دختران و پسران در قالب این برنامه نمادین برای نه گفتن به اعتیاد و یادآوری آن به مردم به خصوص جوانان تلاش دارند.

وی با اشاره به اینکه این مراسم به مناسبت روز جهانی مبارزه با موادمخدر برگزار شد، گفت: توزیع کتابچه با عنوان ˈاحتیاط، اعتیاد نزدیک استˈ، مطالب دست نوشته در مورد خطرات این پدیده شوم و توزیع بادکنک با عنوان ˈنه به اعتیادˈ از مهمترین برنامه های این برنامه است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران یکی از مهمترین دغدغه های خانواده ها را پدیده شوم اعتیاد دانست و گفت: این پدیده شوم همه خانواده را تهدید می کند و باید با آگاه سازی مردم به سمت پیشگیری از این خطر حرکت کنیم.

گنج آبادی اظهارکرد: سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با تهیه کتابچه ˈاحتیاط، اعتیاد نزدیک استˈ سعی کرده به معرفی و اثرات نامطلوب انواع مواد مخدر همچون تریاک، هرویین، حشیش، شیشه، کراک و اکستازی بپردازد.

همزمان با روز جهانی مبارزه با مخدر مانور نه به اعتیاد در میادین اصلی مراکز استان ها نیز برگزار شده است.

تهرام/1109/519/1457/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.