شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۷:۱۰

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران، آرمین تشکری پس از شکست سه بر دوی تیم ملی والیبال ایران مقابل برزیل اظهار داشت: برزیل…

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران، آرمین تشکری پس از شکست سه بر دوی تیم ملی والیبال ایران مقابل برزیل اظهار داشت: برزیل تیم بزرگی است و نمی توانیم توقع داشته باشیم به راحتی مقابل تیمی که سابقه قهرمانی در المپیک و جهان را دارد به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: زحمت زیادی کشیدیم که به پیروزی برسیم و فکر می کنم نسبت به دو مسابقه مقابل ایتالیا هم بازی بهتری ارائه کردیم.

مدافع وسط تیم ملی والیبال ایران گفت: اشتباهات جزئی باعث شد شکست بخوریم. بازی بسیار نزدیک بود و هر پنج ست با اختلاف دو امتیاز میان دو تیم به پایان می رسید. بازی به حدی نزدیک و حساس بود که حتی تیم بزرگی مانند برزیل هم دچار اشتباه می شد.

وی تاکید کرد: می توانستیم برزیل را شکست بدهیم اما همین که در خانه حریف به یک امتیاز دست پیدا کردیم هم نتیجه خوبی برای ما بود.

تشکری اظهار داشت: هر گاه سرمربی به من اعتماد کند و فرصت حضور در میدان را داشته باشم با تمام توان بازی خواهم کرد. باید به نظر  کواچ احترام بگذاریم چون هم بازیکن بزرگی بوده و هم سرمربی بزرگی است و مطمئنا شرایط بازیکنان را به خوبی می داند.

وی درباره عملکردش در بازی مقابل برزیل گفت: می توانستم از این بهتر بازی کنم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.