شنبه، ۰۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۵۳

حسین عبادتی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه آموزش های تربیتی و معرفتی از اولویت های…

حسین عبادتی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه آموزش های تربیتی و معرفتی از اولویت های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در تابستان است، افزود: برگزاری کلاس های آموزشی، قرآنی و اردوهای یک روزه از اهم برنامه های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در طول تابستان است.

وی بر لزوم توجه جدی به مقوله کتاب و کتابخوانی برای دانش آموزان تاکید و اظهار کرد: ارتقا سطح علمی دانش آموزان زمینه ساز اعتلای کشور و دستیابی به توسعه و پیشرفت جامعه است.

رییس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان زنجان موازی کاری دستگاهها در راستای غنی سازی اوقات فراغت افراد به ویژه دانش آموزان را باعث ایجاد مشکلات متعدد عنوان کرد و گفت: چنانچه هر یک از دستگاهها به وظایف خود عمل کنند سطح کیفی خدمات آموزشی ارائه شده افزایش پیدا می کند.

عبادتی بهره گیری ازظرفیت های دولتی برای ارائه خدمات از سوی تشکل های غیر دولتی را مهم ارزیابی و ابراز کرد: متاسفانه در برخی مواقع عدم هماهنگی بین بخش های دولتی زمینه استفاده ازامکانات دولتی توسط تشکل های غیر دولتی برای ارائه خدمات علمی، آموزشی و فرهنگی را محدود می کند.

وی اظهار کرد: تاکیدات انجام شده از سوی مسولین نظام اسلامی به ویژه رهبر معظم انقلاب به مقوله فرهنگ وظیفه تشکل های غیر دولتی در انجام فعالیت های فرهنگی را مضاعف کرده است.

رییس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان زنجان گفت: با موازی کاری و بخشی نگری اهداف تعیین شده برای شکوفایی اقتصاد و فرهنگ جامعه با مشکل مواجه می شود .

7318/522

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.