شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۶

عشرت شایق معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 18 در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: تشکیل اتاق فکر مذهبی علما و ائمه…

عشرت شایق معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 18 در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: تشکیل اتاق فکر مذهبی علما و ائمه جماعت مساجد در منطقه 18 همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان در دستور کار معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه قرار داد.
وی ادامه داد: این طرح همزمان با ماه مبارک رمضان به منظور برنامه‌ریزی مسائل مذهبی و اعتقادی در منطقه 18 در دست اجرا است.

شایق اظهار داشت: در این طرح اتاق فکر مذهبی میان علما و ائمه جماعت مساجد در منطقه 18، با مشارکت و همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی و اداره فرهنگی، منطقه 18 تشکیل خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح افزود: تشکیل اتاق فکر مذهبی علما و ائمه جماعت مساجد در منطقه 18، بررسی و ارزیابی مسائل مذهبی و اعتقادی در منطقه 18 از اقدامات اجرایی این طرح است.

عشرت شایق خاطر نشان کرد: برگزاری شورای فرهنگی و ورزشی منطقه 18 پیرامون اوقات فراغت و فصل نیایش با حضور شهردار منطقه 18، برگزاری ویژه برنامه‌های فرهنگی، هنری، ورزشی، تفریحی، مناسبتی، فراغتی، مذهبی،‌اجتماعی، آموزشی و …. در ماه مبارک رمضان و ایام تابستان از اقدامات دیگر شهرداری منطقه 18 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.