چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۱۱:۵۲

پیکر سرتیپ خلبان شهید علی‌اصغر فرخی که در سانحه سقوط هواپیمای نیروی انتظامی در زاهدان به درجه رفیع شهادت نائل آمده است صبح…

پیکر سرتیپ خلبان شهید علی‌اصغر فرخی که در سانحه سقوط هواپیمای نیروی انتظامی در زاهدان به درجه رفیع شهادت نائل آمده است صبح امروز در خرم‌آباد تشییع و به زادگاهش انتقال داده شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، پیکر سرتیپ خلبان شهید علی‌اصغر فرخی که در سانحه سقوط هواپیمای نیروی انتظامی در زاهدان به درجه رفیع شهادت نائل آمد، صبح امروز چهارشنبه، 23 مهرماه در خرم‌آباد تشییع شد.

مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید صبح امروز چهارشنبه، 23 مهر رإس ساعت 9 صبح در مقابل ستاد فرماندهی انتظامی استان لرستان آغاز شد و برای خاک‌سپاری به زادگاهش شهرستان الشتر انتقال داده می‌شود.

به گزارش ایسنا، هواپیمایی توربو متعلق به نیروی انتظامی با هفت سرنشین برای انجام مأموریت ستادی عازم استان سیستان و بلوچستان بود که حدود ساعت 20 شنبه، 19 مهرماه در حوالی کرمان ارتباط رادیویی‌اش قطع شد و بعد از عملیات جست‌وجو و امداد و نجات لاشه هواپیما صبح یکشنبه، 20 مهرماه در منطقه نصرت‌آباد کشف شد که سرتیپ علی‌اصغر فرخی خلبان این هواپیما از استان لرستان بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.