جمعه، ۲۵ مهر ۹۳ - ۰۱:۲۱

سردار صفوه الله امام وردي محمدي در گفتگو با خبرنگار مهر، از كاهش شش درصدي تصادفات منجربه فوت در محورهاي خراسان شمالي خبر…

سردار صفوه الله امام وردي محمدي در گفتگو با خبرنگار مهر، از كاهش شش درصدي تصادفات منجربه فوت در محورهاي خراسان شمالي خبر داد و اظهار داشت: طي اين مدت 98 فقره از تصادفات رخ داده در استان منجر به فوت شده است.

وي مجموع تصادفات استان در سال جاري را 973 فقره اعلام كرد كه نسبت به سال گذشته پنج درصد كاهش داشته است.

به گفته اين مقام انتظامي بيشتر تصادفات برون شهري استان در محور بجنورد به جنگل گلستان روي مي دهد به گونه اي كه در اين مدت 60 تا 70 درصد تصادفات در اين محور رخ داده است.

وي همچنين در خصوص تصادفات برون شهري طي اين مدت نيز افزود: در شش ماه نخست امسال متوفيان تصادفات درون شهري 13 درصد كاهش و جرحي 11 درصد افزايش داشته است.

سردار محمدي با بيان اينكه بيشترين تصادفات درون شهري به موتورسيكلت اختصاص دارد تصريح كرد: تصادفات منجر به فوت و جرحي در موتور سيكلت بيشتر از ساير وسايل نقليه بوده و علت آن نيز عدم استفاده از كلاه ايمني و عدم تسلط راكبين در جابجايي موتورسيكلت است.

فرمانده انتظامي خراسان شمالي كاهش تصادفات در استان را نتيجه تلاش ماموران انتظامي، اجراي طرح هاي ويژه در حوزه پليس راه و همراهي خوب مردم استان دانست.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.