شنبه، ۲۹ شهریور ۹۳ - ۰۳:۲۴

رییس پلیس راه استان اصفهان از واژگونی یک دستگاه اتوبوس اسکانیا به دلیل خواب آلودگی راننده در مسیر اردستان به نایین خبر داد….

رییس پلیس راه استان اصفهان از واژگونی یک دستگاه اتوبوس اسکانیا به دلیل خواب آلودگی راننده در مسیر اردستان به نایین خبر داد.

سرهنگ رضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، منطقه اصفهان، دلیل واژگونی اتوبوس اسکانیا را خواب آلودگی راننده عنوان کرد و اظهار کرد: این حادثه حدود ساعت چهار بامداد در جاده اردستان به نایین رخ داده و اتوبوس از کرج به سمت یزد در حال حرکت بوده است.

هم‌چنین غفور راستین، مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار‌ ایسنا، منطقه اصفهان، در خصوص این حادثه گفت: حادثه در ساعت چهار بامداد روز شنبه در محور نایین – اردستان و در 10 کیلومتری یزد اتفاق افتاد.

وی اضافه کرد: پس از دریافت این خبر پنج واحد اورژانس پیش بیمارستانی به محل اعزام و 48 مصدوم حادثه به بیمارستان حشمتیه نایین منتقل شدند.

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان ادامه داد: دو نفر از مصدومان به دلیل وضعیت جسمانی نامناسب توسط امداد هوایی از بیمارستان حشمتیه نایین به بیمارستان فوق تخصصی الزهرا (س) اصفهان انتقال داده شده و 10 نفر نیز با اتوبوس آمبولانس به اصفهان اعزام شدند.

‌وی با بیان اینکه 25 تن از مصدومان مرد و 23 نفر زن هستند، خاطرنشان کرد: چند نفر از مصدومان کودکان با سن حدود 3 تا 5 سال بوده‌اند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.