سه شنبه، ۲۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۱

رییس جمعیت هلال احمر گناوه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار کرد: این تصادف شامگاه دوشنبه میان دو دستگاه خودرو پژو…

رییس جمعیت هلال احمر گناوه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار کرد: این تصادف شامگاه دوشنبه میان دو دستگاه خودرو پژو 405 و سمند که در کیلومتر 22 جاده گناوه به دیلم ودر نزدیکی روستای بینک رخ داد.

عبدالعلی صیادی افزود: در این حادثه سرنشین سمند که اهل استان لرستان بود در دم جان باخت و دو نفر سرنسین خودرو دیگر که اهل شهرستان دیلم بوشهر بودند، بشدت مصدوم شدند.

وی اضافه کرد: جسد سرنشین خودرو سمند با کمک امدادگران پایگاه امداد جاده ای این جمعیت بوسیله دستگاه ست هیدرولیک از میان آهن پاره ها حودرو سمند بیرون کشیده شد و مصدومان خودرو پژو 405 نیز توسط آمبولانس های این پایگاه و اور‍ژانس 115 به بیمارستان گناوه انتقال یافتند.

محور گناوه به بندردیلم که از محورهای پرتردد استان بوشهر به استان های هرمزگان، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد است، به دلیل عرض کم و دو طرفه بودن به یکی از نقاط پرحادثه خیز و خطرناک تبدیل شده که تعداد زیادی از هموطنان بخصوص اهالی شهرستان گناوه ودیلم جان خود را در این مسیر از دست داده اند. ک/3

637/539

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.