چهارشنبه، ۰۱ شهریور ۹۶ - ۰۹:۱۴
تصاویر خارق العاده

قبل از توضیح در مورد تصاویر خارق العاده از دنیا اطراف ما که انگار دستکاری فتوشاپی شده اند ، بد نیست بدانید که…

قبل از توضیح در مورد تصاویر خارق العاده از دنیا اطراف ما که انگار دستکاری فتوشاپی شده اند ، بد نیست بدانید که با وجود نرم‌ افزارهای دیجیتالی همانند فتوشاپ ، دنیای عکاسی به کلی متحول شده است، اما گاهی عکاسان در دنیای واقعی دست به ثبت تصاویری می زنند که و بدون هیچ دستکاری ، آن چنان جذاب و خارق العاده هستند که کمتر کسی باورزش می شود که این تصاویر واقعی هستند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

امروز به لطف نرم افزارهای ویرایش عکس و البته حضور هنر دیجیتال در دنیای عکاسی ، شاهد تصاویر خارق العاده و خیال انگیز هستیم که مرز بین خیال و واقعیت را به چالش کشیده‌اند. اما گاهی اوقات شاهد تصاویری مبهوت کننده هستیم که بدون هیچ دست‌کاری و به صورت کاملا طبیعی، ذهن بیننده را به بازی گرفته و او را در مورد واقعی بودن خود دچار شک و تردید می‌کنند.

تصاویر خارق العاده ای که امروز قرار است در این پست تماشا کنید در عین خاص بودنشان ، کاملا واقعی هستند. چرا که در میان ایت تصاویری بعضی از آن ها سورئال ، تعدادی ترسناک و در نهایت همه آن ها به ما یادآوری می‌کنند که گاهی تصاویر خارق العاده ای حتما نتیجه تخصص ویرایش عکس و برخورداری از نرم‌ افزارهای روز دنیای عکاسی و ویرایش عکس نیست و گاهی زمان و مکان درست ، تمام آن چیزی است که برای ثبت یک تصویر تماشایی به آن نیازمندیم و البته خلاقیت و نبوغ عکاس را نباید دست کم گرفت. چرا که اوست که باید از نعمت چشمانی تیزبین و ذهنی باز برای انتخاب بهترین ترکیب بندی تصویر برخوردار بوده و به سوژه از بهترین زاویه نگاه کند.

 

[highlight]منبع[/highlight]  boredpanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *