چهارشنبه، ۱۰ آذر ۹۵ - ۰۹:۲۲
پرتره سگ

تصاویر خلاقانه از پرتره سگ ها با پوشش انسان ها ، یکی از سوژه های جالب توجه هنرمند آلمانی ، به نام ساندرا…

تصاویر خلاقانه از پرتره سگ ها با پوشش انسان ها ، یکی از سوژه های جالب توجه هنرمند آلمانی ، به نام ساندرا مولر است . این هنرمند مبتکر با پوشاندن لباس به سگ ها آنها را در دنیای ما تجسم و تصور کرده است و تصاویر خاصی از این حیوانات را به ثبت رسانده . برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با میهن پست همراه باشید .

عکاسی هنر جذابی  است که در عصر ارتباطات نقش پر رنگی داشته و توانسته است سهم عظیمی از اخبار و دیدنی های تصویری را به سمت خود بکشاند. با این هنر می توان زیباترین لحظه ها را ماندگار کرد. افراد حرفه ای در این زمینه معمولا به دنبال سوژه های جدید و متفاوتی هستند که بتواند دیدگان زیادی را به خود جذب کند آنها حتی گاهی اوقات برای رسیدن به این امر مهم چندین هزار کیلومتر را سفر می کنند تا به سوژه  مورد نظرشان برسند .

برخی دیگر نیز در همان جایی که هستند و با همان داشته هایشان دست به ابتکار می زنند . یکی از این موارد ساندرا مولر ، هنرمند ۲۲ ساله آلمانی است که توانسته بدون طی مسافتی دور، و تنها با پوشاندن لباس به سگ های مختلف و تهیه پرتره سگ ، دست به ابتکار بزند . او با توجه به ویژگی های هر یک از آن ها، برایشان لباسی مناسبی پوشانده است و به این وسیله، توانسته تصاویر هنری زیبایی را خلق نماید.

سگ ها بهترین دوست بشر هستند اما گاهی ما کارهایی می کنیم که برای آنها غیرقابل تحمل است، مثل پوشاندن لباسهای احمقانه به آنها؛ اگر سگها می توانستند حرف بزنند، اغلب آنها می گفتند که از لباس پوشیدن خوششان نمی آید. بعضی از سگها فشرده شدن در یک لباس نامناسب را تحمل می کنند. اما لباس پوشیدن همیشه برای سگ یک مفهوم ناآشنا و ناخوشایند دارد. دیدن آن لباسهای رویایی برای آنها به معنی تحت فشار قرار گرفتن است. پوشاندن لباس های زیبا ضرری ندارد اما به واکنش سگ توجه کنید و اگر دیدید ناراحت است لباس را در بیاورید!!

با هم در میهن پست تصاویر خلاقانه از پرتره سگ ها با پوشش انسان ها را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع[/highlight] : [highlight]pichome[/highlight]

9 دیدگاه برای “تصاویر خلاقانه از پرتره سگ ها با پوشش انسان ها !!!”

 1. شهاب گفت:

  بنظر من اصلا ایده جالبی نیست

 2. کاروان گفت:

  چه خنده داره

 3. شادمهر گفت:

  خلی جالبه و خنده داره درست عین شخصیت های بعضی از هنرپیشه ها شدن

 4. سولماز گفت:

  بنظر منم یه جور حیوان ازاری کرده

 5. گل صنم گفت:

  جای تأسف داره

 6. توحیدی گفت:

  چه خلاقیت جالبی به خرج داده این عکاس من که خوشم اومد . عالی و ممنون از میهن پست مثل همیشه پست هاتون جالب و جذابه

 7. ساعدپناه گفت:

  خیلی خیلی جالبه.خخخ

 8. نرگس گفت:

  چه ابتکاری به خرج داده

 9. آرمیتا گفت:

  چه ایده عجیبی چطور به ذهنش رسیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.