دوشنبه، ۰۴ دی ۹۶ - ۰۳:۳۵
بدون فتوشاپ از طبیعت

تصاویر دیدنی از عکاسان حرفه ای که انگار با فتوشاپ دستکاری شده اند با مهارت زیاد و در بهترین زمان شکار شده است…

تصاویر دیدنی از عکاسان حرفه ای که انگار با فتوشاپ دستکاری شده اند با مهارت زیاد و در بهترین زمان شکار شده است زیباتر از عکس هایی است که با فتوشاپ تحت ویرایش قرار گرفته و حالت های غیر واقعی به خود گرفته است.  برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .طبیعت یکی از بهترین بستر های تجلی هنر الهی است. از زیبایی های فصل هایش تا شگفتی های پدیده های آن، هریک به نوعی متفاوت قدرت خالقی خوش ذوق و زیباپسند را متجلی می سازد. برخی از انسان ها نیز در به نمایش گذاشتن زیبایی های طبیعت مهارت خارق العاده ای دارند از تلفیق هنر، هنرمند حقیقی و هنرمندان زمینی آثار شاهکار و ماندگاری پدید می آید. در این بین برنامه های کامپیوتری زیادی به چشم می خورد که بوسیله آن ها امکان ویرایش عکس وجود دارد برنامه هایی مثل فتوشاپ که بسیاری از عکسان از آن استفاده می کنند. این کار بیشتر از جهت رفع نواقص عکس صورت می گیرد برای مثال نور تصاویر را کم یا زیاد می کنند.

در اینجا تصاویر بدون فتوشاپ را مشاهده می کنید که عکاسان با حداکثر مهارت خود و بدون استفاده از برنامه های ویرایشی و البته در بهترین زمان به ثبت رسیده است. در هیچ یک از این تصاویر از برنامه هایی همچون فتوشاپ استفاده نشده است. بلکه هنرمندان با حساسیت بالایی که در تنطیم دوربین، زوایه تصویر و زمان عکاسی داشتند توانسته اند این چنین هنرمندانه شگفتی آفرین شوند. قطعاً دیدن این تصاویر هر بیننده ای را مجذوب طبیعت بی بدیل الهی می سازد.

تماشای طبیعت خیلی لذت بخش است از درختان زیبا گرفته تا گل های رنگارنگ و عطرآگین وگونه های حیوانی قشنگ و سبزه زارهای پهناور و کوه های برافراشته همه وهمه چشمان ما را به تماشای خود فرا می خوانند. طبیعت مال ماست باید در حفظ و نگهداری آن بکوشیم.

با هم در میهن پست تصاویر بدون فتوشاپ از طبیعت شگفت انگیز را تماشا می کنیم.

 

[highlight]منبع[/highlight]    خانه عکس

یک دیدگاه برای “تصاویر دیدنی از عکاسان حرفه ای که انگار با فتوشاپ دستکاری شده اند ؟”

  1. ارسان گفت:

    خیلی حرفه ایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.