تصاویر رویایی از پاییز

پاییز در کشور لهستان به روایت تصاویر رویایی و تماشایی

تصاویر رویایی از پاییز در کشور لهستان این روزها در حالی انتشار آن در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است که تا به حال تصاویری از پاییز این کشور در جایی که بتواند مورد توجه خاص مردم قرار بگیرد منتشر نشده است. بنابراین این تصاویر از جایی به نام کوچه افرا در کشور لهستان و توسط یک عکاس حرفه ای تهیه شده اند . برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .

برخی از مناطق کشور لهستان به شکل عجیبی رویایی و منحصر بفرد هستند . بطوریکه با مشاهده آنها قطعا به یاد فیلم های فانتری تخیلی خواهید افتاد .  جالب است بدانید نماد این کشور یک عقاب دم سفید است . در لهستان بیش از ۱۲۶۹ منطقه طبیعی ، بکر و حفاظت شده وجود دارد . همچنین ۲۳ منطقه به عنوان پارک ملی در این کشور ثبت شده است .

اینبار یک عکاس حرفه ای به سراغ منطقه ای به نام Złoty Potok در این کشور رفته و تصاویر بسیار زیبایی را از آنجا ثبت کرده است .موقعیت مکانی Złoty Potok جایی در میان شهر چستوهووا و کراکوف در لهستان است . کوچه افرا هم نامی است که خود عکاس برای این منطقه در نظر گرفته است .

عکس هایی که  Przemysław Kruk از کوچه افرا در این کشور گرفته بیشتر شبیه به نقاشی هستند اما طق گفته خود عکاس او آنها را با کمک یک تکنین خاص عکاسی به این شکل در آورده است .

آقای Przemysław Kruk در مورد این تصاویر چنین توضیح می دهد :

اولین بار من ۸ ساله پیش این منطقه را کشف کردم و از آن زمان به بعد عاشق اینجا شدم . حالا در طول هر سال ۲ یا ۳ بار به اینجا می آیم و از فضای بکر و طبیعت رویایی آن لذت می برم . از نظر من این منطقه در پاییز جادویی است چراکه کمتر جایی وجود دارد که شما بتوانید  آب و هوایی فوق العاده را در کنار رنگ های مختلف برگ درختان و مه یکجا تماشا کنید .

با هم در میهن پست تصاویر رویایی از پاییز  در کشور لهستان را تماشا می کنیم.

 

منبع    PICHOME

7 دیدگاه

  1. مکانی برای دوستدارن طبیعت.زیباست

  2. انگار تابلوی نقاشیه

  3. جون میده واسه عکس گرفتن

  4. چه طبیعت بکری از کشور لهستان

  5. انگار تابلوهای طراحی شده باب راسه

  6. چه منظره های زیبایی اطرافمون هست و ازش بی خبریم

  7. چه منظره قشنگی اونم از فصل زیبای پاییز

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*